Василь Володін представив голову Білоцерківської РДА

Василь Володін представив голову Білоцерківської РДА

Сьогодні, 24 червня, під час робочої поїздки до Білоцерківського району голова Київської ОДА Василь Володін представив голову райдержадміністрації Людмилу Мерзлюк, призначену на посаду розпорядженням Президента України від 23 червня 2021 року №506/2021-рп.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Людмила Володимирівна вже має досвід керівництва райдержадміністрацією, але в дещо менших масштабах. Після проведення реформи децентралізації потрібно докласти зусиль, щоб сприяти ефективному розвитку вже об’єднаного Білоцерківського району, щоб кожна громада району мала можливість стати заможною, квітучою та успішною, як і весь район”, – зазначив Василь Володін.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Голова облдержадміністрації висловив переконання, що призначення на цю посаду – це суворий іспит та велика відповідальність за район, за дотримання законності на цій території, роботу державних органів та взаємодію з територіальними громадами.

“Завдяки реформі територіальної організації влади районна державна адміністрація повинна стати органом, який потужно представляє державу на місцях. Як голові адміністрації Вам доведеться взаємодіяти з керівниками територіальних органів міністерств, відомств, інспекцій. Тож організаторські здібності та досвід державної служби вам дуже допоможуть”, – підкреслив голова ОДА.

Також він нагадав про першочергові завдання, які стоять перед головою району. Серед них забезпечення законності та налагодження роботи між територіальними громадами, РДА та правоохоронними органами; сприяння залученню інвестицій в район; виконання державних програм, серед яких – програма Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Нагадав і про необхідність активізувати кампанію з вакцинації мешканців проти коронавірусу.

“Як представник влади в області бачу своїми головними завданнями зробити владу всіх рівнів ближчою до людей; впроваджувати справедливість без винятків та дбати про економічний розвиток регіону. Важливо, щоб районна влада розділяла ці цінності та працювала над їх втіленням у життя”, – підсумував голова Київщини Василь Володін.

Читайте: У рамках програми “Велике будівництво” на Київщині термомодернізують ще одну сільську школу

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…