Від початку повномасштабного вторгнення втрати армії рф сягнули 1 393 140 осіб. Впродовж минулої доби знешкоджено, зокрема, 51 артсистему, 2015 БПЛА, танк та 9 наземних робототехнічних комплексів.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Згідно з повідомленням, загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року по 22 червня 2026 року орієнтовно склали:
- особового складу – близько 1 393 140 (+1 190) осіб
- танків – 12 050 (+1) од.
- бойових броньованих машин – 24 805 (+8) од.
- артилерійських систем – 44 530 (+51) од.
- РСЗВ – 1 886 (+1) од.
- засоби ППО – 1 437 (+2) од.
- наземні робототехнічні комплекси – 1 712 (+9) од.
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 366 164 (+2 015) од.
- автомобільна техніка та автоцистерни – 110 201 (+384) од.
- спеціальна техніка – 4 321 (+5) од.

Нагадаємо, КВ продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади ЗСУ.
Збір коштів, з відома уповноважених представників 100 омбр СВ ЗСУ, здійснюється через монобанку співзасновника КиївВлада Антона Подлуцького https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів. Слава Героям!
Читайте: Рекрутинговий центр 100 ОМБр діє – ставай до лав «Сталевої Сотки»
Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВладаГеннадій Олійников



