Від початку повномасштабного вторгнення втрати армії рф сягнули 1 388 050 осіб. Впродовж минулої доби знешкоджено, зокрема, 71 артсистему, 1 996 БПЛА, 5 танків та 7 наземних робототехнічних комплексів.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Згідно з повідомленням, загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року по 18 червня 2026 року орієнтовно склали:
- особового складу – близько 1 388 050 (+1 370) осіб
- танків – 12 038 (+5) од.
- бойових броньованих машин – 24 779 (+4) од.
- артилерійських систем – 44 240 (+71) од.
- РСЗВ – 1 877 (+3) од.
- засоби ППО – 1 431 (+4) од.
- наземних робототехнічних комплексів – 1 684 (+7) од.
- БПЛА оперативно–тактичного рівня – 357 589 (+1 996) од.
- автомобільна техніка та автоцистерни – 108 425 (+431) од.
- спеціальна техніка – 4 306 (+3) од.

Нагадаємо, КВ продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади ЗСУ.
Збір коштів, з відома уповноважених представників 100 омбр СВ ЗСУ, здійснюється через монобанку співзасновника КиївВлада Антона Подлуцького https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів. Слава Героям!
Читайте: Рекрутинговий центр 100 ОМБр діє – ставай до лав «Сталевої Сотки»
Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВладаГеннадій Олійников



