Вишневе за 11,7 млн гривень збудує дощову каналізацію

Дощову каналізацію збудують на двох вулицях

У Вишневому на Київщині комунальники планують збудувати нову дощову каналізацію на вулицях Петра Дорошенка та Василя Стуса. Загальний термін будівництва – 2 місяці, на роботи з місцевого бюджету виділено 11,7 млн гривень. 

Про це, як передає КВ, йдеться в оголошеннях у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Зокрема, КП “Управління комунального господарства” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на аукціоні 6 травня має намір визначитись з виконавцем робіт по новому будівництву дощової каналізації по вулиці Василя Стуса. 

Згідно з тендерною документацією, загальна протяжність дощової каналізаційної мережі 488 метрів. Глибина прокладання від 1,2м. до 1,8м. По всій довжині траси передбачити влаштування 14 перепадних – (оглядових) та 14 дощоприймальних колодязів. Очікувана вартість закупівлі 5 млн 161 тис. гривень.

Крім того, на ще одному тендері, також запланованому на 6 травня, визначатимуть виконавця нового будівництва дощової каналізації по вулиці Петра Дорошенка. 

У цьому випадку в тендерній документації вказано, що загальна протяжність дощової каналізаційної мережі 470 метрів. Глибина прокладання від 1,2м. до 1,8м. По всій довжині траси передбачити влаштування 14 перепадних – (оглядових) та 19 дощоприймальних колодязів. Очікувана вартість закупівлі – 6 млн 585 тис. гривень.

В обох випадках роботи планують закінчити до 22 липня 2024 року. Загалом на роботи місцевим бюджетом передбачено виділення 11 млн 746 тис. гривень.

Що купували в столиці та на Київщині протягом минулого тижня дивіться у відео КВ:


Нагадаємо, у Вишневому готують реконструкцію мережі дощової каналізації від  вулиці Святоюріївська до перетину вулиць Балукова та Вячеслава Чорновола. Наразі за результатами тендеру визначено розробника проєктно-кошторисної документацiї (ПКД), з виконавцем укладено угоду вартістю 992 тис. 397 гривень. 

Читайте: Охорону водоканалу Вишневого оцінили в 864 тисяч гривень

Фото: ілюстративне, відкриті джерела

КиївВлада

Олександр Попов

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
На столичному мосту Метро майже за 2 млрд гривень проведуть протиаварійні роботи
На столичному мосту Метро майже за 2 млрд гривень проведуть протиаварійні роботи
09:00 В столиці стартує довгоочікуваний ремонт на аварійному мосту Метро. Втім, поки що йдеться тільки про протиаварійні роботи, в рамках яких майже за 2…
Правоохоронці виявили можливу корупцію при закупівлях “Київтеплоенерго” спецодягу у ТОВ “УТМК Трейд”
Правоохоронці виявили можливу корупцію при закупівлях “Київтеплоенерго” спецодягу у ТОВ “УТМК Трейд”
09:00 Нацполіція вивчає чергову схему заволодіння бюджетними коштами, яка, ймовірно, мала місце при здійсненні закупівель комунальним підприємством (КП) “Київтеплоенерго”. Правоохоронці вважають, що з 2021…
Елітні бенефіціари та корупційні МУО: у Київраді готуються до поновлення оренди землі на вул. Лінійній, 17
Елітні бенефіціари та корупційні МУО: у Київраді готуються до поновлення оренди землі на вул. Лінійній, 17
11:00 Депутати столичної міськради повинні будуть невдовзі розглянути проєкт рішення щодо поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Лінійній, 17. Її орендарем до травня…
Banner
QlU7mDx4