З початку війни Держбюро розслідувань почало 200 кримінальних проваджень за держзраду та колабораціонізм

З початку війни Держбюро розслідувань почало 200 кримінальних проваджень за держзраду та колабораціонізм

Державне бюро розслідувань (ДБР) прозвітувало про активну роботу щодо виявлення зрадників України. Із початку повномасштабної агресії зареєстровано 330 кримінальних проваджень, з яких близько 200 – за державну зраду та колабораціонізм.

Про це КВ стало відомо із звіту ДБР.

Зазначається, що слідчі та оперативні співробітники ДБР, які знаходяться в складі бойових підрозділів, систематично виявляють порушників чинного законодавства. Лише за останню добу розпочато 7 кримінальних проваджень через державну зраду.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Як йдеться в повідомленні, із початку повномасштабної агресії росії зареєстровано 330 кримінальних проваджень, з яких близько 200 – за державну зраду та колабораціонізм.

“ Станом на 26 березня вже зареєстровано понад 330 таких кримінальних проваджень, з яких близько 200 за державну зраду та колабораціонізм. Лише за останньої доби працівники ДБР відкрили 7 кримінальних проваджень за статтею 111 “Державна зрада”, – повідомила радниця з комунікацій бюро Тетяна Сап’ян (на фото).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Тетяна Сап’ян розповіла, що у тилових районах України виявляють людей, які можуть бути причетні до діяльності диверсійно розслідувальних груп чи виконувати інші завдання спецслужб рф. Щоденно отримується оперативна інформація про ознаки такої діяльності, яка оперативно передається СБУ.

З початку повномасштабної війни росії проти України, як розповіла вона, працівники ДБР разом із держприкордонслужбами завадили незаконному перетину кордону понад 1 500 чоловіків призовного віку у Вінницькій, Чернівецькій, Одеській та Львівській областях. На Одещині затримано організаторів схеми переплавлення через кордон чоловіків призовного віку на територію Придністров’я, вже розпочате досудове розслідування. На Буковині задокументували факт надання громадянам України неправомірної вигоди у розмірі 1000 долларів за надання змоги перетину кордону без наявних на це підстав.

Повідомляється, що ДБР повертає країні десятки мільйонів гривень та необхідні для оборони країни матеріальні цінності, які зберігались як речові докази або належали країні-окупанту. Вони будуть спрямовані на забезпечення національної безпеки та на захист населення. 

Учора ДБР за сприяння працівників митниці у пункті пропуску Могилів-Подільський (село Вовчинець) виявили ще один вагон, який належить рф. У вантажі знаходився магнія сульфат. Загальна вартість вантажу близько 38 тис. долларів. Наразі ініційована підготовка документів для подальшого вилучення вантажу та вагону. 24 березня на потреби Національної академії аграрних наук вже було передано 276 тонн сільскогосподарських добрив.

Читайте: Диверсійно-розвідувальні групи окупантів не полишають спроб проникнення до Києва з території області, – Генштаб ЗСУ

Фото: Facebook

КиївВлада

Автор:
Таїсія Попова
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4