Зростає інвестиційний попит на забудову з інфраструктурою та довготривалим розтермінуванням, – DIM

Зростає інвестиційний попит на забудову з інфраструктурою та довготривалим розтермінуванням, - DIM

Інвестиційний попит минулого року впав в 5-7 разів залежно від проєкту, але вже зараз інвестори знову заходять на ринок. 10% вкладаються в квадратні метри з метою врятувати заощадження від інфляції, ще 5% – для здачі в оренду і пасивного доходу. При цьому змінився вектор вподобань до формату житла із зацікавленністю у бік інфраструктурного наповнення та планування. Пожвавити цей попит може і розширення програми “єОселя”. 


Про це в своєму блозі на KВ розповіла директорка з маркетингу групи компаній DIM Дарія Бедя


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Кінцеві мешканці й інвестори стали більш вибагливі до формату, концепту та наповнення проєкту. Найбільше їх цікавить інфраструктурне наповнення, зокрема просторове зонування, відпочинкові зони для різних вікових груп, широкий вибір комерційних об’єктів, які задовольнятимуть буденні потреби, а також питання безпеки та охорони: система контроля доступу, відеоспостереження, наявність облаштованих сховищ”, – йдеться у блозі. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За словами експертки, почастішали запити і стосовно сервісного наповнення. У першу чергу інвесторів цікавить, яке середовище для життя вони врешті отримають.


“Це стосується рівня обслуговування сервісною компанією, благоустрою та доглядом за комплексом після введення в експлуатації, в бізнес-класі – консьєрж-сервісу, якому можна сміливо делегувати частину рутинних справ. Попри можливо різні життєві сценарій та бажання щодо життєвого простору в комплексі, практично усіх покупців об’єднує  потреба у розширенні лінійки фінансових інструментів купівлі”, – говорить Бедя. 


Так, наприклад, у компанії DIM відзначають сформований сталий запит на довготривале розтермінування терміном на 3-5 років з першим внеском від 10%. 


“Розширення програми “єОселя” з 1 серпня, імовірно, може дещо пожвавити попит, щоправда лише за умови достатнього і швидкого фінансування. Поки що програма не працювала як належне, адже з 40 тис. заявок профінансували заледве 1700 по всій країні. В таких умовах саме довготривале розтермінування від девелоперів може стати драйвером для ринку”, – додала директорка з маркетингу групи компаній DIM.


Нагадаємо, що прогнози Міжнародного валютного фонду щодо зростання економіки свідчать про позитивні перспективи в будівельній галузі. Тому експерти з нерухомості підкреслюють необхідність в умовах війни прозорих, чесних та рівноправних правил гри для всіх учасників будівельного ринку. І першим кроком у цьому напрямі має стати реформа містобудівного сектору.


Читайте: Ринок новобудов Києва налаштований на максимальну персоналізацію, – DIM


Фото: ario.law


КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4