КП “ГІОЦ” хоче провести модернізацію “Реєстру домашніх тварин”, в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень

КП “ГІОЦ” хоче провести модернізацію “Реєстру домашніх тварин", в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень

Комунальне підприємство (КП) “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ) хоче провести модернізацію інформаційної системи “Реєстр домашніх тварин”, в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень, причому в одне оголошення “знайдених тварин” була внесена людина. На модернізацію хочуть витратити майже 5 млн гривень. 

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

13 жовтня КП “ГІОЦ” оголосило тендер на закупівлю послуг з модернізації інформаційної системи “Реєстр домашніх тварин”, на що хочуть витратити 4 млн 951 тис. гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 21 жовтня, а сам аукціон має відбутися 23 жовтня. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, модернізація системи передбачає: 

  • створення засобів розповсюдження інформації про загублену або безпритульну тварину, яка підлягає адопції;

  • вдосконалення процесу пошуку загублених тварин за QR-кодом;

  • автоматизація встановлення в Системі власника тварини;

  • внесення змін до рольової моделі Системи;

  • реалізація механізмів гнучкого створення статистичних та аналітичних звітів, засобів їх візуалізації за допомогою діаграм різних типів та їх відображення на інформаційних панелях;

  • реалізація додаткової функціональності в особистому кабінету користувача для ГО (притулків);

  • реалізація доступу до матеріалів з просвітницької та навчальної роботи з утримання та поводження з домашніми тваринами;

  • реалізація можливості інтеграції Системи із ЗІС. 

Зазначимо, “Реєстр домашніх тварин” було запущено у 2019 році. На сайті реєстру вказується, що він призначений для реєстрації, ідентифікації й обліку домашніх та безпритульних тварин м. Києва. Система надає громадянам можливість самостійної зручної реєстрації власних тварин в Системі та використання її інформаційних ресурсів та функцій.

Станом на жовтень у розділі “знайдені тварини” реєстру було оприлюднено всього 15 оголошень про знайдених собак і котів, перше оголошення від 2021 року. Причому в одне оголошення внесена людина. У “загублених тваринах” розміщено лише одне оголошення.

КП “ГІОЦ” хоче провести модернізацію “Реєстру домашніх тварин", в якому за 4 роки опублікували лише 16 оголошень

З 2018 року КП “ГІОЦ” без урахування нинішньої закупівлі провели ще два тендери на майже 2 млн гривень. Так за 195 тис. гривень було проведено технічне обслуговування інформаційної системи, а за 1 млн 797,6 тис. гривень було проведено розвиток та удосконалення інформаційної системи “Реєстр домашніх тварин”. 

Додамо, що згідно Положення про інформаційну систему “Реєстр домашніх тварин”, адміністратором системи є  КП “ГІОЦ”, яке очолює в статусі в.о. Дмитро Шевченко. КП “ГІОЦ” підпорядковується Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) КМДА, яким з 28 серпня керує Вікторія Іцкович, яка була призначена замість Олега Половинко. Контролює діяльність Департаменту ІКТ КМДА заступник голови КМДА Петро Оленич.

Читайте: Кличко призначив нового директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА 

Фото: Бабель 

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4