У Бучі відновили водопостачання, – мер

У Бучі відновили водопостачання, - мер

У центральній частині Бучі вже поновили водопостачання. Також було прийнято рішення, що трансформаторні підстанції, від яких йде живлення найбільшої кількості свердловин міста Буча, перестануть вимикати під час планових відключень.

Про це, як передає KВ, повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Ми поновили водопостачання в центрі міста. Щоб вирішити проблему зі струмом, фахівці КП “Бучасервіс” відновили і заживили від генератора 5 свердловин. Ще 2 вийшли з ладу через постійне вимкнення електрики і перепади напруги, тож їх ремонтують – будуть замінені насоси”, – повідомив Анатолій Федорук у своєму дописі.

Також зазначив, що на зустрічі з начальником компанії ДТЕК в Київській області Віталієм Шайдою було вирішено, що трансформаторні підстанції, від яких йде живлення найбільшої кількості свердловин міста Буча, перестануть вимикати під час планових відключень.

“Зараз резервуари наповнені, але йде велике споживання води. Якщо насоси спроможні закачувати 100-120 кубометрів за годину, то споживачі вибирають 300 кубометрів води. Тому тиск все ще низький”, – наголосив очільник Бучі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, він зауважив, що сьогодні співробітники КП “Бучасервіс” планують підключити в систему 2 резервні свердловини. 

“За розрахунками фахівців, 9 свердловин, що подають воду в резервуари чистої води на вулиці Пушкінській, має вистачити для безперервного водопостачання центру Бучі”, – повідомив Анатолій Федорук.

Нагадаємо, Буча досі потерпає від проблем із водопостачанням через рашистські обстріли української енергетичної інфраструктури. Вчора фахівці знайшли рішення, завдяки якому водопостачання можна зробити незалежним від відсутності світла.

Читайте: У Києві зранку без електропостачання 450 тисяч осель, графіки відключень не актуальні


Фото: з відкритих джерел 

КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…