Чому я пішла вчитися на психолога?

Чому я пішла вчитися на психолога?

У моєму житті відбувається дуже багато щасливих поворотів. Випадковостей. Усі вони трапляються вчасно і тоді, коли це необхідно.

Так, у класі восьмому я вирішила кинути танці, сім років наполегливих тренувань не принесли задоволення, я так і не знайшла спільної мови в колективі. І не змогла досягнути бажаного рівня. Однак, через декілька днів я вже почала ходити на  гурток “Слово” вчитись журналістиці, бо дорогою додому зустріла в маршрутці однокласницю, яка дуже захоплююче розповідала про молоду і дотепну викладачку, місцеву журналістку. До того ж, заняття були безкоштовними, але проводились у той же час, що і танцювальні. Плюс моя невизначеність щодо того, чим я хочу займатися, зробила свою справу: вирішила, що піду, принаймні, спробую.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Мені сподобалось: знайшла однодумців, друзів, поїздки не без пригод, конкурси, а ще величезне бажання втекти зі школи вплинуло на мій наступний крок – вступати до коледжу. На журналістику. Обирала з-поміж трьох: Шевченка, Грінченка чи Міжнародний. В останній не пройшла, другий нагадував шкільні стіни, а для мене це дорівнювало пеклу, ну й залишився Шевченка, щоправда, нічого спільного з червоним корпусом на Володимирській він не має: тепла атмосфера і холодні коридори. І  знову повезло: бюджет, 30 місце з 30.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Настав час здавати ЗНО. У групі заговорили про можливість паралельного навчання на заочній формі в універі – усі ці розмови обходили мене стороною, ба більше, я запевняла, що ЗНО не здам: кажуть, що воно ділить життя на до і після. Брехня. Не ховається там монстр навпаки милі тітоньки. Тому про паралельне навчання я нікому не розповідала. Навіщо, коли це не було у  планах. І тут, сидівши поруч з подругою у машині  і повертаючись з татом додому, вона мала необережність сказати, що збирається вступати на політологію. Тато, звісно, здивувався і наступні дві години почав говорити про плюси одночасного отримання двох дипломів. Мовляв, подай документи, а там як вийде. І, вийшло.

Постав вибір філологія чи філологія. Усе було вирішено. Залишилось визначитись з вузом: так як авіаційний стояв перший в пошуку, бо назви розташовувались за алфавітом він і підкорив моє серце.

Але, про запас ще було подано заявок 15 до інших університетів Києва.

За 5 хвилин перед від’їздом на море думаю: може не всюди треба здавати біологію, щоб пройти на психологію? Одним оком гляну і буду вибігати на автобус. Глянула і таки подала документи до авіаційного ще й на психологію.

Повернувшись додому, перший дзвінок був саме від НАУ:Доброго дня, ви пройшли на практичну психологію. Можете завтра подавати документи. Ви будете у нас навчатись?

Та, взагалі-то я хотіла на філологію…

Ну дивіться, тут бажаючих багато, можете прогавити свій шанс.

Подзвонила мамі, порадилась, вирішила: мову на курсах вивчу.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

У моїй голові дуже багато тараканів, (так кажуть рідні), складний характер. “Незручний”. От чому я почала шукати пояснення у психології. Важко мені буває жити із собою – веду внутрішню боротьбу. Втомлююсь іноді. З мамою були складнощі і це не від підліткового віку, це від дитинства. У школі ніяких друзів. Словом, наодинці цікаво було мені шукати відповіді на глибокі питання.

Я бачу, як змінюється моє життя, коли користуюсь психологічними порадами/методами. Мрію гармонізувати себе, точніше побороти або приручити своїх демонів  і створювати проекти соціального характеру.

КиевVласть

Автор:
Юлія Смусь
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4