Важливим і найціннішим завжди є сім’я

Важливим і найціннішим завжди є сім’я

І під час важкого для усього людства періоду саме родинне тепло допоможе врятуватися від горезвісного вірусу. Переконайтесь в цьому самі.

Карантин змусив залишатися усіх удома. І цей час можна використати з надзвичайною користю. Адже відтепер є чудова можливість ділитися теплом один з одним у сімейному колі. Згадайте, як нам не вистачало часу на звичайне спілкування за спільною вечерею. Як зранку, поспіхом збираючись на роботу, забували поцілувати один одного. Як обмінювали затишне перебування вдома з мамою на веселу зустріч з друзями. А зібратися всією сім‘єю вдавалося лише у вихідний день. Тепер можна це виправити і нарешті згадати про сімейні цінності. Так зробила і я.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Прокидаючись пізніше, ніж зазвичай, одразу поспішаю на кухню, адже матуся вже чекає на мою допомогу з приготування сніданку. Що сьогодні на черзі? Млинці? Ммм… Прекрасний початок дня, гадаю. Татко прийшов на смачнющий аромат, який уже розкинувся по всіх кімнатах. Цілує любу дружину і старшу донечку, прямує розбудити молодшу “соньку”.  Нарешті  спокійний сніданок в повному складі сім‘ї. Ніхто нікуди не поспішає. Обговорюємо плани на день.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

На черзі творче заняття з молодшою сестричкою. Вчора ми вже навчилися складати оригамі у вигляді милого котика. Сьогодні робимо зайчика. Потім час дистанційного навчання. Вона вирішує першокласні математичні приклади. А я намагаюсь скласти план для моєї курсової роботи.

Настав час обіду. Хммм… Що б сьогодні смачненького приготувати? Давно ми не їли домашніх вареничків. Завжди не було часу, щоб зайнятись їх приготуванням. А от тепер його вдосталь. “Алло, бабусю, як здоров‘я? Нагадай, будь ласка, свій секретик, щоб вареники не розварились? Так, ми сьогодні з мамою готуємо за твоїм рецептом. Не хворійте! Дякую, цьом-цьом!” – звучить ось така невеличка телефонна розмова. Ох і смачні ж вийшли! Це й не дивно, адже зроблені з любов‘ю і зовсім без поспіху. Татко залюбки оцінив.

Після обіду є час на себе. Кожен займається своїми справами. Те, що давно хотілося, можна нарешті зробити.

Сьогодні я зайнялась вишиванням картини бісером. Раніше ніяк не доходили руки, як то кажуть. Мама продовжила читати книгу. Тато з сестричкою витратили цей вільний час на денний сон.

“Що в нас сьогодні на вечерю?” – поцікавився тато. “А які побажання?” – запитує мама. “На ваш смак”, – посміхнувся тато.  Що на черзі в моїх збережених рецептах інстраграмних фуд-блогерів, які я ніяк не наважувалась використати? “ Курячі рулетики Кордон Блю”? Звучить цікаво. Чому б сьогодні не спробувати? Ось така цікава смачна вечеря.

Нарешті традиційний кіновечір. Сьогодні черга сестри обирати фільм. “ Крижане серце 2”. Ну що ж, мультфільм так мультфільм! Поринемо усі в дитинство. Глибоченна тарілка попкорну і мамин компот… Затишно всівшись на диван та вкрившись теплою ковдрою, починаємо перегляд.

Коли є багато часу, можна його приділити й вечірньому догляду за обличчям та волоссям. Годину пробувши у ванній кімнаті, відчуваєш себе повністю очищеною і задоволеною. Перегляд новин, чай з лимоном перед сном і можна в ліжко. “Добраніч”.

Завтра чекає на нас ще один день карантину. Тобто, ще одна можливість побути з сім‘єю. Якщо у вас є якісь непорозуміння в родині, попереду багато часу, щоб їх роз’яснити. Якщо вам не вистачало часу на розвиток сімейних стосунків, зробіть це зараз. Започаткуйте нові традиції в родинному колі. Бережіть один одного. Говоріть теплі слова, піклуйтесь про здоров’я і мийте руки. Подолаймо вірус разом. Залишаймось вдома.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

КиевVласть

Автор:
Анастасія Мельник, “Краєзнавча журналістика”
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4