Знімати про минуле заради майбутнього

Знімати про минуле заради майбутнього

Нещодавно вихованці Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” Київського Палаца дітей та юнацтва відчули на собі реальну дію “машини часу”. Перебуваючи за 40 кілометрів від Києва, у військовій частині міста Васильків, вони опинилися у 2014 році біля луганського прикордонного загону, аби разом пережити історію патріотизму й зради та відчути події, що відбувалися у Луганську 7 років тому.

Учні потрапили на зйомку нової воєнної драми відомого актора та режисера Ахтема Сеітаблаєва #Мирний21.

“Фільм заснований на реальних подіях. Ця історія про те, що можна досягти будь-чого, якщо довіряти один одному” ― зазначив режисер, ― Вражений подвигом  Сергія Дайнеко та луганського прикордонного загону, я почав розробляти сценарій фільму”.

Учасники зустрічі дізналися багато нового про етапи та особливості знімального процесу в ході бесіди з продюсеркою фільму Марією Дончик та лінійним продюсером Володимиром Бугаєм, які провели невелику екскурсію знімальним майданчиком. Під час інтерв’ю з акторами проєкту Андрієм Самініним, Пашою Лі та Максимом Девізоровим багато говорили про особливості підготовки до кастингу.

“Це було моє перше інтерв’ю з акторами. Я була у справжньому захваті, адже цікавлюся сферою кіно, ― не приховувала своїх вражень вихованка ІТА ЮН-ПРЕС Марія Тартасюк, ― Говорили про кастинг, особливості знімального процесу, також актори дали поради для початківців”.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Цікавою для вихованців стала й екскурсія до військової частини, де діти мали змогу за допомогою симуляторів доповненої реальності спробувати себе в ролі військових, дізнатися про особливості експлуатації воєнної техніки, водіння машин класу С, управління танком, переглянути зразки летальної зброї й, навіть, стати на деякий час снайперами. На військовому аеродромі нам випала нагода побувати в салоні літака та гвинтокрила. Техніка вразила своєю потужністю та розмірами.

Головний режисер майбутнього фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів про особливості знімальної роботи у стрічках про війну та про цінності, які команда прагне передати у фільмі:  “Для мене  це ―історія про довіру, про те як її легко втратити. Чи можу я довірити своє життя тому, хто стоїть за моєю спиною?” ― акцентує режисер.

Фото: Ручко Олександр, Жанна Сташко, Юлія Скоробогач, Роман Орел, Єлизавета Барилик

Катерина Шаповаленко, Марія Очеретяна, Марія Тартасюк,  вихованки ІТА ЮН-ПРЕС КПДЮ

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4