Яку чергову капость готує влада мешканцям багатоквартирних будинків

Леонід Косаківський
Леонід Косаківський

Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 - 1998 рр.

Законопроектом № 2458 від 15.11.2019 окрім несанкціонованого, тобто без згоди його власника, доступу до житла для обмеження (припинення) надання комунальної послуг, що вже викликало значний резонанс, і не підтримано парламентськими юристами в їхньому висновку, пропонується ще й таке — СПИСАННЯ багатоквартирних будинків, у яких розташовані квартири та нежитлові приміщення приватної та інших форм власності, з БАЛАНСУ міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ, організацій, а також господарських товариств, інших господарських організацій та підприємств, які знаходяться у них на балансі (обліку) як об’єкти державної або комунальної власності.

Іншими словами, все скидається на плечі людей за принципом: на тобі небоже, що мені не гоже.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Спишуть. А кому передадуть?

У столиці на початок року ОСББ створені лише в 11,6% будинків. Не тому, що люди скрізь не хотіли. Осббізація гучно провалилася загалом у державі. Через тотальну недовіру до влади, технічний стан будинків, не вирішення питання капітальних ремонтів, відсутність ринку управителів та мережі доступних сервісних ремонтних та обслуговуючих організацій житлового фонду.

А в деяких випадках ОСББ й взагалі неможливо створити. Наприклад. Наш будинок належить до ЖЕКу. А бойлер, через який нам подається тепло й гаряча вода, і без відкриття там засувки ми їх не отримаємо, чи тиску, якщо не увімкнуть насос, не вистачить для верхніх поверхів, з-за чого нерідко доводиться сваритися, відноситься до іншого будинку, що на балансі Укржитлосервісу. Так по-дурному було спроектовано ще у 80-ті. І з цим нічого не поробиш.

Тож у 88% київських будинків ОСББ немає. І брати на баланс їх нікому. До того ж у столиці технічні паспорти наявні лише на третину житлових будинків. Як з цим бути?

Але схоже, що грантоїдів, що пишуть такі закони, і руйнівників ЖКГ, котрі пролобіювали на догоду монополістам відповідні інші закони ще раніше, а зараз керують у профільному міністерстві, все це не обходить.

Леонід Косаківський, Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 – 1998 рр.

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4