Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ

Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ

З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські громади на ці цілі витратили понад 200 мільйонів гривень. КиївВлада проаналізували закупівлі кожної і дізналася скільки дронів, яких моделей та за якою ціною та у кого закупили кожна з цих громад.

частина 2

Як вдалося дізнатися КВ, з 1 січня по 31 травня 2024 року 24 громади уклали 114 договорів із 48 постачальниками на закупівлю дронів для військових потреб на загальну суму в понад 200 млн гривень. 

У другій частині КВ розповість скільки грошей витратили на дрони для забезпечення української армії Згурівська, Пристолична, Тетіївська, Макарівська, Білогородська, Чабанівська, Вишнева, Яготинська, Ржищівська, Бородянська, Фастівська та  Дмитрівська, Сквирська, Баришівська, Коцюбинська та Гірська громади. Послідовність висвітлення закупівель громад йде за кількістю укладених договорів: від більшого – до меншого. 

Згурівська громада

На 1,7 млн гривень загальною сумую уклала сім договорів Згурівська громада на придбання 12 квадрокоптерів із п’ятьма постачальниками. 

Четвертого січня та 16 лютого громада уклала, відповідно, два договори із ТОВ “Груп Інтрейд” на загальну суму 361,6 тис. гривень. Перший договір на 166,6 тис. гривень стосувався придбання двох квадрокоптерів DJI Mavic 3 (один – 83,3 тис. гривень), які громада мала одержати до 31 січня. Другий договір – на 195 тис. гривень щодо одного квадрокоптера DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal), який постачальник мав передати до 29 лютого. 

Крім того, 1 березня з ТОВ “Квадро.Юа” уклали договір на придбання за фактично 389 тис. гривень двох DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal). За один “мавік” громада сплатила 194,4 тис. гривень і мала одержати їх до 20 березня. 

Три договори 3 квітня громада уклала ще із двома постачальниками. Два із них на загальну суму майже 221 тис. гривень із ТОВ “М-АГРО”. Перший договір на 148 тис. гривень стосувався придбання до 30 квітня в ТОВ двох квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro (RC). За один такий “мавік” громада виклала з бюджету 74 тис. гривень. Ще один договір на фактично 73 тис. гривень стосувався вже купівлі одного квадрокоптера, який мали поставити до 30 квітня. І останній – на фактично 384 тис. гривень з ТОВ “Екодрон”. У ТОВки громада придбала два квадрокоптери DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal), де один коштував майже 192 тис. гривень. Їх Згурівка мала одержати до 15 травня. 

Наступного дня селищна рада уклала ще один договір. Його вона підписала із ТОВ “Вінер Прайм”, у якого замовила два квадрокоптери DJI Mavic 3T Enterprise із розрахунком одержати до 30 квітня. один такий у ТОВ коштував майже 195 тис. гривень. 

Пристолична громада

Пристолична сільська рада уклала шість договорів на загальну суму 17,1 млн гривень щодо придбання 301 дрона у чотирьох постачальників. Всі договори – виконанні. 

Зокрема, громада 12 лютого домовилася з ТОВ “Леополіс Комп’ютер” на купівлю в них 26 квадрокоптерів DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) за понад 5,1 млн гривень, де 196,8 тис. гривень – вартість одного такого квадрокоптера. Дрони мали надійти до громади до 29 лютого. 

І вже наступного місяця, 10 квітня, підписала з “Леополіс Комп’ютер” ще один договір на придбання вже за понад 5,6 млн гривень ще 30 штуки дронів аналогічної марки. 

Один такий DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) громаді обійшовся цього разу вже трохи дешевше – за 188,9 тис. гривень. Згодом громада підписала додаткову угоду, в якій збільшила терміни поставки товару з 30 квітня до 13 травня. 

Також 12 лютого громада уклала договір і із ФОП “Остапенко Аліна Сергіївна” на понад 1,1 млн гривень щодо придбання 15 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro RC. Один такий “мавік” коштував у ФОП 73,8 тис. гривень. Одержати їх громада мала до 29 лютого. 

І ще один договір 10 квітня на 715 тис. гривень укладено з ТОВ “Центральна керуюча компанія”. У них Пристолична ТГ придбала 50 FPV дронів (1.2 GHz), де вартість одного склала 14,3 тис. гривень. За умовами, товар мав надійти через 20 днів після укладання відповідного договору. 

І 1 та 4 березня з виробником дронів ТОВ “Мінвік” громада уклала два договори на придбання дронів. Перший на суму в понад  2,7 млн гривень щодо придбання 150 дронів. Зокрема 100 FPV дронів на 1.2 GHz (вартість одного – 18,5 тис. гривень) за понад 1,8 млн гривень, та 50 – на 5.8 GHz (18,4 тис. гривень) за 920 тис. гривень. Товар мав надійти до 29 березня. 

Другий договір вже на майже 1,8 млн гривень на придбання 30 FPV дронів з тепловізійною камерою. Вартість одного склала майже 60 тис. гривень. Попередньо громада укладала декілька додаткових угод, де змінилася вартість у бік зменшення на 29 тис. гривень. Та змінювалися терміни поставки з 24 квітня, 6 травня до 13 травня.

Тетіївська громада

Виконавчий комітет Тетіївської міської ради виклав 3,1 млн гривень, які витратив на закупівлю 160 дронів у одного підрядника. Всього він уклав з ним чотири договори. 

У лютому виконком уклав договір з ТОВ “Степ Бай Степ Плюс” на придбання 30 FPV-дронів на 603 тис. гривень, де один такий коштує 20,1 тис. гривень. Договір наразі є активним і діє до кінця року. Хоча згідно з оголошенням, дрони мали надійти в раду до 31 травня.  

Цікаво, що через місяць виконком знову замовив в цієї ТОВ ще 30 FPV-дронів на аналогічну суму. Відповідний договір, який також є активним, було укладено 11 березня, а товар мали доставити до 10 травня. 

Згодом 14 березня з цією ж компанію громада укладає ще один договір, вже на суму в розмірі 975 тис. гривень. Цього разу мова йде вже про купівлю 50 FPV-дронів. Вартість одного склала 19,5 тис. гривень. Товар мали доставити до 14 червня. Цього ж дня громада уклала ще один аналогічний договір: на ту ж суму та кількість дронів. 

Макарівська громада

Чотири договори уклала Макарівська селищна рада із чотирма підрядниками щодо закупівлі 28 дронів на 2,1 млн гривень у рамках місцевої програми підтримки військових частин ЗСУ. 

Так, 2 квітня був укладений договір на 720 тис. гривень з ТОВ “Еверглайдс”  на придбання трьох квадрокоптерів DJI Matrice 30T в комплекті (пульт, зарядна станція, акумулятор тощо). Вартість одного такого квадрокоптера склала 240 тис. гривень. Постачальник мав поставити товар до 20 квітня.

Уже 5 квітня громада підписала ще один договір, але вже з ТОВ “Харків Спецприлад” на придбання 15 комплектів квадрокоптерів DJI Mavic 3 (прошивка 600) на понад 1,2 млн гривень. Вартість одного такого комплекту вартувала громаді 85 тис. гривень. Товар громаді мали доставити до 30 квітня, договір наразі є активним

Згодом, вже 11 квітня громада підписала з ФОП Бігун Владислав Олегович договір на суму в 100 тис. гривень на придбання квадрокоптерів iFlight BNF Chimera CX10 ECO 6S Аналог TBS в комплекті. Громада придбала у них п’ять комплектів, де вартість одного склала 20 тис. гривень. Терміни постачання, як і попередні – до 30 квітня. 

І вже через місяць, 14 травня у ТОВ “Роботікс Трейдінг” за 99 тис. гривень громада за договором придбала п’ять комплектів квадрокоптерів FPV. Один такий FPV коштував 19,8 тис. гривень. Договір є активним, а товар мали доставити до 20 квітня. 

Білогородська громада

Три договори уклала весною Білогородська сільська рада із трьома постачальниками, у яких придбала 63 дрони на 1,3 млн гривень. 

З ТОВ “Квадро.Юа” громада уклала 6 березня договір на придбання двох квадрокоптерів DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal), на які витратила 392,6 тис. гривень. Вартість одного квадрокоптера склала 196,3 тис. гривень. У системі Prozzoro зауважено, що договір є активним, але строк поставки товару мав завершитися 18 березня. 

Вже у квітні громада придбала один трохи дешевший квадрокоптер DJI Mavic 3 за 79,4 тис. гривень у ТОВ “Бі ту Бі Проджект”. Договір виконаний, товар мали доставити до 19 квітня. 

І останній договір було підписано вже ТОВ “Роботікс Дістрібьюшн” на 855 тис. гривень у травні. У них громада закупила вже аж 60 квадрокоптерів ProDron FPV семидюймових в комплекті з акумулятором на 8000 мА. Один такий FPV обійшовся громаді у суму в 14,2 тис. гривень. Наразі договір є активним, за умовами ж дрони мали надійти до 7 червня. 

Гатненська громада

За кількістю укладених договорів не відстає і Гатненська громада. З трьома підрядними громада також уклала три договори, але витратилась куди менше. Громада закупила на 798,9 тис. гривень чотири дрони.

Перший тендер на закупівлю одного DJI Mavic 3T Thermal громада оголосила ще наприкінці грудня 2023 року, але підписати договір вдалося лише 10 січня. Так, у ФОП “Дев’ятова Світлана Олегівна” дрон відповідної специфікації громаді вдалося купити на 10 тис. гривень дешевше від оголошеної суми – за 210 тис. гривень. 

Вже у лютому за договором на відкритих торгах з особливостями ще один DJI Mavic 3T Thermal громада придбала вже у ТОВ “Інкос Індастрі” за 194,9 тис. гривень.

І третій договір сумою в 394 тис. гривень громада уклала з ТОВ “Експорт Мастер” 20 березня. У ТОВки громада закупила два DJI Mavic 3T Thermal. Ціна за одиницю склала 197 тис. гривень. 

Чабанівська громада

Чабанівська селищна рада також уклала три договори із трьома постачальниками. Загалом громада купила за понад 1,6 млн гривень 13 дронів. 

Другого квітня селищна рада домовилася із ТОВ “М-АГРО”, що заплатять їм фактично 531 тис. гривень за два квадрокоптери DJI Mavic 3Т та два DJI Mavic 3 Pro. Строк постачання товару – не більше 10 днiв, але наразі договір є активним і діє до кінця року.

Зокрема, за два DJI Mavic 3Т громада виклала 386,1 тис. гривень, де один коштує – 193 тис. гривень. За два DJI Mavic 3 Pro – майже 145 тис. гривень, вартість одного обійшлася в 72,4 тис. гривень. 

Вже у травні громада замовляє ще п’ять комплектів, але вже FPV-дрон “Таркус-10/ІІ”. Договір уклали з ТОВ “Центральна керуюча компанія”, які заплатили 175 тис. гривень. Один такий дрон коштував у ТОВ 35 тис. гривень. 

І фактично через тиждень, 6 травня, громада укладає ще один договір з ФОП Гнєздов Євген Вадимович на купівлю в них трьох DJI Mavic 3T та одного DJI Mavic 3 PRO FMC. За чотири комплекти громада заплатила з бюджету 899,4 тис. гривень, де із них за “мавіки” 3T громада виклала 750 тис. гривень (один коштував 250 тис. гривень). 

Фастівська громада

Виконавчий комітет Фастівської міської ради має два договори за цей період. Загалом з бюджету громади витратили понад 1,5 млн гривень, аби закупити на потреби ЗСУ 11 дронів. 

Так, 29 лютого виконком уклав договір на 191,5 тис. гривень з ТОВ “Харків Спецприлад” щодо придбання квадрокоптера DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal). Терміни поставки в умовах прописані максимально короткі – до 15 березня. 

Понад 1,3 млн гривень громада заплатила вже ТОВ “Груп Інтрейд” за постачання ще п’яти DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) та п’яти DJI Mavic 3 Fly More Combo. Відповідний договір на доставлення “пташок” до 31 травня громада уклала з ТОВ 24 травня. Хоча за умовами тендеру, громада спершу розраховувала придбати модель Combo ще до 16 травня. 

Згідно з договором, за модель Mavic 3T Enterprise громада віддала загалом 920 тис. гривень, де один “мавік” вартує 184 тис. гривень, враховуючи що за попереднім договором такої ж специфікації та бренду один квадрокоптер обійшовся громаді куди дорожче (191,5 тис. гривень). За п’ять Mavic 3 Fly More Combo громада віддала 465 тис. гривень, вартість одного склала 93 тис. гривень. 

Яготинська громада 

Також з ТОВ “Груп Інтрейд” два договори уклала Яготинська міська рада на загальну суму 755,2 тис. гривень. У них громада придбала шість дронів.

Перший договір укладено 15 січня на придбання двох квадрокоптерів Mavic 3 Fly More Combo на суму в 196 тис. гривень. одержати їх міськрада мала до 10 лютого. Згідно з специфікацією товару, один такий “мавік” коштує 98 тис. гривень. 

Через місяць, 13 лютого, громада уклала другий договір на купівлю вже двох квадрокоптерів DJI Mavic 3Т за 400 тис. гривень та двох DJI Mavic 3 за 159,2 тис. гривень (один – 79,6 тис. гривень). Тобто чотири квадрокоптери обійшлися громаді в понад пів мільйона гривень. Постачальник зобов’язувався поставити товар до 30 квітня. 

Вишнева громада 

Два договори уклав виконком Вишневої міськради на 14,1 млн гривень щодо придбання 42 дронів. 

Так, у ході відкритих торгів з особливостями громада уклала 3 травня з ТОВ “К-ИТ” договір на понад 9,2 млн гривень щодо придбання 37 квадрокоптерів різних моделей, а саме – Autel Evo Max 4T та DJI Matrice 30T. Зокрема, 15 штук Autel Evo Max 4T вартістю в понад 3,7 млн гривень, де одна така “залізна пташка” коштує 249.6 тис. гривень. Та 22 штуки DJI Matrice 30T на понад 5,5 млн гривень, де вартість одного складає 250,9 тис. гривень. Дрони мали поставити до кінця травня. 

Також у травні з ТОВ “ТЕХМАС” влада Вишневого підписала договір на майже 5 млн гривень. І тут мова вже йшла про п’ять комплектів безпілотних авіаційних комплексів. Так, громада придбала два БпЛА DTRONE 10 за 2,4 млн гривень (вартість одного – 1,2 млн гривень) та три БпЛА DTRONE 7 за 2,4 (вартість одного 815 тис. гривень). Свій товар замовник мав одержати до 17 червня. 

Ржищівська громада

Також два договори уклала і Рижівська громада. Так, у квітні загалом громада витратила понад 1,7 млн гривень на придбання 10 дронів.

На 412 тис. гривень громада придбала у ФОП Остапенко Аліна Сергіївна два квадрокоптери DJI Mavic 3Т. Ціна за одиницю склала 206 тис. гривень. Згідно із договором від 15 квітня, їх Ржищів мав одержати до 30 квітня. 

Другий договір вже 30 квітня на понад 1,3 млн гривень громада уклала з ТОВ “УМО Україна” на придбання у них шести квадрокоптерів. Та з рештою – придбала вісім. А саме – шість DJI Mavic 3Т на понад 1 млн гривень, де ціна одного склала 183,2 тис. гривень. Та два DJI Mavic 3T Enterprise за майже 229 тис. гривень, де один такий обійшовся громаді у 114,4 тис. гривень. Товар мали доставити до 31 травня. Закупівлі здійснювалися у рамках виконання програми підтримки заходів та робіт з тероборони на території Ржищівської ТГ на 2022-2024 роки та листів добровольчого формування.

Бородянська громада 

Два договори на 275,2 тис. гривень уклала на постачання трьох дронів Бородянська селищна рада. Наразі всі договори активні. 

Перший договір укладено 9 січня з ТОВ “Груп Інтрейд” на 202,2 тис. гривень. ТОВ до 20 січня мала доставити два комплекти квадрокоптерів DJI Mavic 3 fly more combo. Один такий коштує у цього підприємця 101,1 тис. гривень. 

Інший договір громада уклала 25 березня з ТОВ “Вінер Прайм” на суму 73 тис. гривень на придбання одного квадрокоптера DJI Mavic 3 Pro (RC), який мали доставити до 28 березня.

Сквирська громада 

У рамках заходів з підтримки ЗСУ, Сквирська міська рада провела закупівлю без використання електронної системи, у ході якої в квітні придбала в ТОВ “Тех.Інвест.Дистриб’юшн” п’ять FPV “Raven 7” загальною вартістю 99 900 тис. гривень, де ціна за одиницю склала 19 980 гривень без ПДВ. 

Дмитрівська громада 

Також одну закупівлю уклала і Дмитрівська сільська громада. У підприємиці Аліни Остапенко на відкритих торгах з особливостями громада закупила за 999 200 гривень теж п’ять штук, але вже квадрокоптерів DJI Mavic 3Т. Відповідний договір укладено 6 травня, наразі він є активним, хоча і “пташок” громаді мали доставити до кінця травня. Ціна одного “коптера” складає 199,8 тис. гривень за одиницю. 

Гірська громада

Виконавчий комітет Гірської сільської ради також замовив дрони у підприємиці Аліни Остапенко, але на куди більшу суму – 1,4 млн гривень і кількість – 50 штук. За договором від 18 березня до 31 грудня ФОП має доставити громаді 45 квадрокоптерів розміром 7 дюймів, безколекторних та з ємністю акумулятора на 8000 мА, три квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC та ще два DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal).

Так, 7-ми дюймові квадрокоптери громаді обійшлися в 720 тис. гривень, де вартість одного складає 16 тис. гривень, квадрокоптери  DJI Mavic 3 Pro у 282 тис. гривень, один – 94 тис. гривень. Та “мавіки” серії 3T Enterprise у 404 тис. гривень, де один коштує 202 тис. гривень, відповідно. 

Закупівля відбувалася у рамках виконання місцевої програми цивільного захисту населення і території, забезпечення пожежної безпеки та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2024-2025 роки. 

Коцюбинська громада 

Ще у березні виконавчий комітет Коцюбинської селищної ради уклав договір із ТОВ “Мінвік” на суму 601 тис. гривень. У компанії громада придбала два квадрокоптери DJI MAVIC 3T вартістю 456 тис. гривень (один – 228 тис. гривень), один квадрокоптер DJI MAVIC 3 за 108 тис. гривень та пульт дистанційного керування DJI RC Pro за 37 тис. гривень. Договір не закритий, а за його умовами ТОВ мала доставити товар ще до 1 квітня. 

Баришівська громада

Виконком Баришівської селищної ради провів відкриті торги з особливостями й у ТОВ “Буллет” майже на 74 тис. гривень замовив один квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC. Відповідний договір укладено з ТОВ 16 лютого, термін постачання – до 25 лютого. Закупівля відбувалася на підставі виконання Програми підтримки ЗСУ, ТРО на 2023-2024 роки з метою подальшої передачі ЗСУ.

Хто постачає безпілотники для ЗСУ

ТОВ “Груп Інтрейд” зареєстровано в 2017 році в Дніпрі. Власник і директор – Еміль Ісмаілов. 

ТОВ “Квадро.ЮА” зареєстровано в 2019 році в Києві. Власник і директор – Орест Олійник. 

ТОВ “Вінер Прайм” зареєстровано в 2018 році в Кривому Розі зі статутним капіталом у розмірі 100 тис. гривень. Належить компанія, яка займається оптовою торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткованням, Юлії Кізюновій. 

Про ТОВ “М-АГРО” відомо, що компанія була створена у 2015 році у Києві зі статутним капіталом  у розмірі 250 тис. гривень. Належить ТОВ, яка займається в основному оптовою торгівлею побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення, Олександру Ромашко. 

ТОВ Екодрон зареєстровано у 2023 році в Одесі. Власник та директор – Ауріка Довгалюк.

ТОВ Леополіс комп’ютер зареєстровано в 2016 році у Львові й належить Віктору Фігуну (90%). Ще 10% у компанії має Товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія з управління активами “Західна інвестиційна група” (за кошти та в інтересах пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду “К Капітал”). 

Як ФОП, Остапенко Аліна була зареєстрована у червні 2014 року в Ірпені. Основна її спеціалізація – неспеціалізована оптова торгівля.  

ТОВ “Центральна керуюча компанія” належить запоріжцю Сергію Жечеву. ТОВ займається неспеціалізованою оптовою торгівлею з 2016 року і зареєстрована у Дніпрі. 

ТОВ Мінвік” зареєстровано у 2023 році в Одесі. Власником та директором компанії, що саме займається виробництвом повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання, а власне і дронів, є Дмитро Псарюк. ТОВ існує із жовтня 2023 року. Її статутний капітал – 200 тис. гривень. 

ТОВ “Степ Бай Степ Плюс” зареєстровано у Києві з 2021 року на Антона Лівака. ТОВ спеціалізується власне на виробництві повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання. Статутний капітал складає 5 млн гривень. 

ТОВ “Еверглайдс” зареєстровано у червні 2023 року у Кривому Розі зі статутним капіталом у розмірі 2 млн гривень. Власник – Роман Колчанов. 

Власником та керівником ТОВ “Харків спецприлад” є Анатолій Стрюк. Компанія зі статутним фондом в 10 тис. гривень існує з 2016 року та займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. ТОВ має негативні відгуки у ЗМІ.

Як ФОП, Бігун Владислав Олегович зареєстрований з грудня 2022 року. Основна дільність підприємця – комп’ютерне програмування.

ТОВ “Роботікс Трейдінг” зареєстровано у січні 2023 року в Києві зі статутним капіталом  у розмірі 604 млн гривень. Належить ТОВ, що займається роздрібною торгівлею – киянам Валерію Яковенко та Ірині Кірющенко. Також вони є власниками ще одного постачальника дронів ТОВ “Роботікс Дістрібьюшн”. ТОВ зареєстровано у листопаді 2022 року. Статутний капітал – 15 млн гривень, Спеціалізація – оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. 

ТОВ “Бі ту Бі Проджект” зареєстровано у лютому 2024 року зі статутним капіталом  у розмірі 10 тис. гривень у Харкові. Основна діяльність – роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах. Власником є Анастасія Ткаченко. 

Як ФОП, Дев’ятова Світлана Олегівна зареєстрована з жовтня 2023 року. Спеціалізація – роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спецмагазинах.

ТОВ “Інкос Індастрі” зареєстровано в 2023 році в Києві. Власник Микола Назаровець. Директор – Геннадій Анікін.

ТОВ “Експорт Мастер” зареєстровано у вересні 2023 року зі статутним капіталом у розмірі 5 млн гривень. ТОВ займається неспеціалізованою оптовою торгівлею Дар’ї та Констянтину Собченкам, Олені Блоцька.   

Як ФОП, Гнєздов Євген Вадимович зареєстрований з березня 2023 року, спеціалізація – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

ТОВ “К-ИТ” зареєстровано у 2020 році в Одесі. Основна діяльність – оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. Власник – Сергій Герасименко. 

ТОВ “ТЕХМАС” зареєстровано 17 років тому на Сумщині зі статутним капіталом в розмірі 40 тис. гривень. Компанія займається в основному будівництвом житлових і нежитлових будівель. Належить – Миколі Беспалову, у засновниках – ТОВ “Інвестиційно-Комерційна Група”

ТОВ “УМО Україна” зареєстровано наприкінці січня 2024 року у Києві. Кінцеві бенефіціари – громадянин Польщі Шуба Аркадіуш Адам (60%) та Цюпко Сергій (40%), який також зазначений керівником компанії. 

Виробництвом повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання зайається і ТОВ “Тех.Інвест.Дистриб’юшн”, яке зареєстровано у 2019 році в Києві. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Власник – Владислав Бельченко. 

Читайте: Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ (частина 1)

Фото: колаж КВ

КиївВлада

Інна Міхно, Анастасія Олійник 

 

 

Єдрпо та згадані суб’єкти:

ТОВ “БУЛЛЕТ” | 45169719

ТОВ “МІНВІК” | 45390409

ТОВ “ТЕХ.ІНВЕСТ.ДИСТРИБ’ЮШН” #42957129

ТОВ “ВІНЕР ПРАЙМ” | 42170978

ТОВ “К-ИТ” | 43597474

ФОП ОСТАПЕНКО АЛІНА СЕРГІЇВНА (код ЄДРПОУ: 3489715604)
ТОВ “ТЕХМАС” | 34451322

ТОВ “УМО УКРАЇНА” | 45274055

ТОВ “Груп Інтрейд” | 41071921
ТОВ “РОБОТІКС ДІСТРІБЬЮШН” | 44961755

ТОВ “Бі ту бі проджект” | 45187553

ТОВ “КВАДРО.ЮА” | 43094301

ТОВ “Торговий Дім “Терра Груп” 44811971
ТОВ “БЕЗПЕКАПРО” | 43512411
ТОВ “КЛЕВЕ ЮА” | 41234490

ФОП “Ульянова Олександра Віталіївна” | 3654405688

ТОВ «Ті ай бі» | 45275347

ТОВ “ІНКОС ІНДАСТРІ” | 44912210

ТОВ “ЕКСПОРТ МАСТЕР” | 45302019

ФОП Гнєздов Євген Вадимович | 3427307695

ТОВ “Центральна керуюча компанія” | 40973699

ТОВ “М-АГРО” | 39951406

ТОВ “СТЕП БАЙ СТЕП ПЛЮС” | 44181562

ТОВ “Еверглайдс” | 45107139

ТОВ “Харків Спецприлад” | 40512424

ФОП Бігун Владислав Олегович | 3763410358

ТОВ “Роботікс Трейдінг” | 45147302

ТОВ “Леополіс Комп’ютер” | 40293555

ТОВ «Екодрон» | 45271143

Рекомендуємо до перегляду
Справи на мільярд: столичні правоохоронці всерйоз взялися за підрядника реконструкції Шулявського шляхопроводу
Справи на мільярд: столичні правоохоронці всерйоз взялися за підрядника реконструкції Шулявського шляхопроводу
09:00 Нацполіція розслідує чергову справу щодо можливих розкрадань бюджетних коштів при реконструкції Шулявського шляхопроводу. Правоохоронці попередньо встановили, що підрядник – ТОВ “Північно-український будівельний альянс”…
Реставрація замість забудови: столичні суди відновили охоронний статус броварні Шульца
Реставрація замість забудови: столичні суди відновили охоронний статус броварні Шульца
09:00 Суди фактично поставили крапку у справі щодо збереження будівель броварні Шульца XIX століття (просп. Голосіївський, 8) – нещодавно служителі Феміди відновили памяткоохоронний статус…
Таємнича реконструкція дитсадка у Білогородці або як КВ добувала інформацію через омбудсмена
Таємнича реконструкція дитсадка у Білогородці або як КВ добувала інформацію через омбудсмена
09:00 Нещодавно в роботі редакції “КиївВлади” трапився унікальний за весь час роботи випадок. У відповідь на рядовий інформаційний запит щодо реконструкції дитсадка «Барвінок» у…
Banner
QlU7mDx4