На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

Департамент регіонального розвитку Київської ОДА у листопаді уклав 95 договорів з 11 підрядниками щодо проведення поточних ремонтів у пошкоджених багатоквартирних та житлових будинках Ірпеня. Всі роботи виконуватимуться за кошти держбюджету, на які загалом витратять понад 214 млн гривень. З-поміж улюблених підрядників КОВА, є і нові обличчя. 


Про це KВ дізналася із аналізу даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro щодо проведення тендерних процедур Департаментом регіонального розвитку КОДА (ДРР КОДА) на території Ірпеня у листопаді 2022 року. Всі роботи мають бути завершені до 31 грудня цього року. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

Зокрема, один підряд одержав ТОВ “Опитний завод М” за поточний ремонт будинку по вул. Західна, 2. За цю роботу компанії мають виплатити майже 1,5 млн гривень. Це – найменша сума договору з-поміж інших учасників. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “Опитний завод М”


Хоч і 11 договорів, та загалом ще один підрядник, ТОВ  “Науково-виробничий “Центр розвитку технологій”, також заробить куди менше за інших – всього 1,5 млн гривень. Найдорожчі лоти тут за ремонти вул. 10-а Лінія, 10-А – 364 тис. гривень та вул. 10-а Лінія, 10 та 210 тис. гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ  “Науково-виробничий “Центр розвитку технологій” 


Ще один поточний ремонт пошкодженого майна житлового будинку за адресою: вул. Шевченка, 5 вартістю в 2,4 млн гривень виконуватиме ФОП Д.Р. Коробка.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ФОП Д.Р. Коробка 


Куди більше за два об’єкти матиме прибутку ТОВ “Уютспецбуд”. Вартість робіт загалом обійдеться держбюджету в 3,4 млн гривень. Це мова йде про будинки по вул. Натана Рибака, 25-В/2 (2,3 млн гривень) та вул. Лисенка, 10 (1 млн гривень).

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “Уютспецбуд”

Чотири договори підписано і з ТОВ “Імперіал Строй Компані”. Компанія поповнить свій бюджет майже 9 млн гривень за ремонт трьох будинків по вулиці Західна, де найбільша сума доходить до 3,5 гривень (будинок 10), та проведе роботи за 1,8 млн гривень по вул. Мінеральна, 7-К. Вартість цих робіт одразу більша в половину за попередні лоти. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “Імперіал Строй Компані”


П’ять договорів вартістю вже у  понад 9,8 млн гривень підписав ДРР із ТОВ “Ласт Буд Кепітал” щодо ремонту двох будинків по вулиці Мечнікова 106 ДЗ та 104-Б, та трьох корпусів будинку № 3 по вулиці Висока. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “Ласт Буд Кепітал” 

Двадцять два договори вартістю в 15,3 млн гривень ДРР КОДА  уклав із ПП “Євробуд”. Це друга позиція за кількість тендерів проведених з цим учасником у листопаді. 

Найменше коштів підрядник одержить за поточний ремонт багатоквартирних житлових будинків за адресою: вулиця Северинівська, 11 – 60 тис. гривень та вулиця Михайлівська, 22, – 85,5 тис. гривень. Та в межах 141-158 тис. гривень за ремонт будинку по вулиці Степанівській 12-В, 12-3 та 12-А.

Із цих договорів, понад 1 млн гривень витратять на поточні ремонти в п’яти будинках. Це – вул. Висока, 10-А (1 млн гривень), вул. Єсеніна, 31 (1,1 млн гривень), Авіаконструктора Антонова, 4-А (1,2 млн гривень), Полтавська, 69 та вул. Виговського 22-А (1,5 млн гривень). Найдорожчим лотом є поточний ремонт по вул. Новооскольська, 2-Є – 3,1 млн гривень. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ПП “Євробуд”


Всього чотири переможні лоти в ТОВ “Архстройтехнадзор”. Та на цих поточних ремонтах компанія заробить загалом значну суму – 16,6 млн гривень.

Цікаво, що за одною адресою, вул. Льва Толстого, 14 модуль “Прозоро” знаходить два договори на однакову суму у розмірі 198,5 тис. гривень. Один договір №3-13/7-22 було укладено 10 листопада о 14:59, інший – №13-3/7-22 10 листопада о 16:01. Ще 2,8 млн гривень обійдеться ремонт по вул. Західна, 6. Суму в 13,3 млн гривень ТОВ перерахують за поточний ремонт по вул. Західна, 8.

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “Архстройтехнадзор”


Суму в розмірі майже 17 млн гривень заробить ТОВ “Тетрастрой” за ремонтні роботи на чотирьох об’єктах. Ці тендери і відкривають трійку лідерів з найбільшими проплатами. Так, поточний ремонт по вул. Мінеральна, 7-Е підрядна компанія виконає за 5 млн гривень, найдешевший поточний ремонт вартістю в 3,3 млн гривень стосується об’єкту по вул. 8 березня, 26-А. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривеньНа знімку: перелік робіт ТОВ “Тетрастрой” 

Ще 13 договорів ДРР підписало із ТОВ “703 Металообробний завод котельного обладнання” на суму в 59,2 млн гривень. Менше всього заплатять ТОВ за ремонт по вул. Гостомельське Шосе, 20 – 961 тис. гривень. Є замовлення, за які підрядник одержить і понад 1 млн гривень (Северинівська, 105-К; вул. Полтавська, 27-Д; вул. Полтавська, 57), понад 3 млн (Северинівська, 105-Б та вул. 10 лінія, буд. 19-А), понад 4 млн (вул. Натана Рибака, 25В/1 та вул. Натана Рибака, 25-Г). Та найбільші суми надійдуть саме за ремонт трьох об’єктів по вул. Котляревського: 31-Б – 9,5 млн гривень, 31-А – 10,3 млн гривень та 31-В – 10,8 млн гривень

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “703 Металообробний завод котельного обладнання” 


І найбільшу кількість договорів (28) за поточний ремонт пошкодженого майна із найбільшою загальною сумою, 78,4 млн гривень, було укладено із ТОВ “І.Б.К. Девелопмент”.

Найдорожчий тендер тут стосувався робіт по вул.Полтавська, 64 – 10,4 млн гривень та по вул. Єсеніна, 30 – 9,9 млн гривень. Ще вісім робіт коливалися від 110 тис. гривень до 1 млн гривень, ще вісім поточних ремонтів коштують понад 1 млн гривень. Решта об’єктів вже варіюються від 2 млн до 7 млн гривень (вул. Мечнікова, 108 – 7,2 млн гривень, вул. Мечнікова, 106-М-Л – 5,8 млн гривень тощо). 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

На знімку: перелік робіт ТОВ “І.Б.К. Девелопмент”


На діаграмі: загальна вартість робіт за 95 тендерами


Про підрядників

Сім, із 11 учасників оголошених ДРР КОДА тендерів, мають столичну прописку, решта зареєстровані в Харкові – ПП “Євробуд”, на Донеччині – ТОВ “Опитний завод М”, в Житомирі – ТОВ “Уютспецбуд”.

Крім того, частина підрядників вже брала участь у відновлювальних заходах на Київщині після її деокупації і долучалися як до поточних, так і капітальних будівельних робіт. Зокрема, KВ вже розповідала більш детально про найбільш активного підрядника ТОВ “І.Б.К. Девелопмент”, який також займався поточним роботами в Ірпені. З-поміж них видання детально зупинялося і на ТОВ “Архстройтехнадзор” і ТОВ “Тетрастрой”. Багато поточних ремонтів було і на рахунку ТОВ “Ласт Буд Кепітал”, які, наприклад, активно працювали на території Дмитрівської громади.

Щодо новачків, то ТОВ “Опитний завод М” загалом спеціалізується на виробництві виробів із пластмаси. На сайті фірми також вказано, що вони надають будівельні, проєктувальні послуги та дизайну, розробляють комплекси протипожежних заходів, здійснюють ремонтні роботи та технічне обстеження тощо.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ було зареєстроване в Маріуполі Донецької області в 2005 році зі статутним капіталом у розмірі 26,2 тис. гривень. Та у серпні цього року компанія, певно, була змушена через військову агресію здійснити релокацію бізнесу до Закарпатської області

Належить ТОВ також мешканці із Маріуполя Наталії Сапьолкіній. З 2016 по 2020 рік вона також була власницею ТОВ “Денмарк і К” (діяльність – роботи із завершення будівництва), який наразі теж змінив маріупольську реєстрацію на столичну.

Згідно з інформацією Clarity-project, у результаті участі в публічних закупівлях компанія загалом вже підписала 106 договорів на суму 634,49 млн гривень. Левова частка цих коштів припадає саме на будівельна роботи, які здійснювалися у межах Донецької області. Після перереєстрації – це перший переможний тендер цієї компанії.

Про ТОВ “Науково-виробничий “Центр розвитку технологій” відомо, що ця компанія була зареєстрована у 2019 році в Києві на ім’я киянина Сергія Пастушенка. Розмір статутного капіталу складає всього 1 тис. гривень. В основному ця ТОВ займається дослідженнями й експериментальними розробки у сфері природничих і технічних наук. Та в переліку видів діяльності є і низка будівельних послуг. Та куди довше у цій сфері працює ще одне його – ПП “Науково-виробничий центр розвитку технологій” – з 1994 року. 

Денис Ростиславович Коробка, як ФОП, був зареєстрований у жовтні 2021 року і в основному займається покриттям підлоги й облицюванням стін. За даними Clarity-project, підприємець має один успішний договір між ДРР КОДА на суму 2,50 млн гривень. Та очікується ще один договір на суму 3,76 млн гривень, який буде укладено із Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві держадміністрації. Всі закупівлі пов’язані із будівельними роботами. 

А от будівництво житлових і нежитлових будівель основна сфера діяльності ТОВ “Уютспецбуд”. Фірма на цьому ринку праці із 2018 року. Зі статутним капіталом у розмірі 1 тис. гривень ТОВ зареєстрована в Житомирі на Ігора Дрогоруба. 

У лютому ця фірма Дрогоруба була учасником скандального проєкту на проведення будівництва Президентського університету Зеленського, яке розпочали без тендеру на проєктування. Тоді Національний комплекс “Експоцентр України” Державного управління справами 3 лютого оголосив відкриті торги щодо створення “Президентського університету” очікуваною вартістю в 380,68 млн гривень. 

Є в досьє компанії і судові справи. Одна із них розглядається ще з 2020 року щодо стягнення коштів з ТОВ на користь Малинської міськради, що на Житомирщині у розмірі понад 230 тис. гривень. Фігурує ця фірма і в кримінальному провадженні №62021240040000138 від 26.08.2021 щодо проведення торгів з реконструкції будівлі пожежного депо військової частини на загальну суму 13,7 млн гривень. Зауважено, що організатори тендеру увійшли в змову з переможцем щодо внесення недостовірних даних про вартість робіт. 

Загалом ця ТОВ у результаті участі в публічних закупівлях підписала 22 договори на суму 183,32 млн гривень. Найбільшим замовником робіт у компанії є Житомирська ОДА, з-поміж них є і КМДА, КОДА тощо. 

На відновлення Ірпеня спрямують ще понад 200 млн гривень

ТОВ “Імперіал Строй Компані” зареєстроване у лютому 2019 року в Києві і має широкий перелік видів діяльності (33). Та в основному займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Згідно з даними Youcontrol, компанія має недостатній розмір статутного капіталу – всього 100 гривень. Заснували ж ТОВ киянки Інна Андрєйко (частка статутного фонду – 75%) та Наталія Пустовійт (25%). І за даними Clarity-project, наразі це єдиний успішний тендер компанії. 

ПП “Євробуд” – це харківська компанія. На будівельному ринку працює впродовж 21 року. Підприємство зі статутним капіталом у розмірі 30 тис. гривень належить  харків’янці Юлії Голіковій. Крім того, у 2016 році Солом’янський районний суд міста Києва оприлюднив Ухвалу про шахрайство щодо фізособи з таким же ПІБ. 

За даними Clarity-project, загалом ПП “Євробуд” має 19 успішних договорів щодо участі в закупівлі на суму 11,44 млн гривень. Очікується ще один договір на суму в 245,7 тис. гривень. Крім ДРР КОДА, з-поміж замовників є ще Чернівецька митниця та КП “Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь” Ірпінської міськради.

Ще одне ТОВ, “703 Металообробний завод котельного обладнання”, зареєстровано у 2009 році.  Основний вид діяльності – виробництво радіаторів та котлів центрального опалення. Статутний капітал – 62,5 тис. гривень. 

До вересня 2022 року ця кампанія мала низку засновників – Євген Вахнін (16,65%), Микола Вахнін (16,67%, директор), ТОВ “Комфорт 703” (16,67%), ТОВ “Мастертеп 703” (16,67%), ТОВ “Оргтеп 703” ” (16,67%) та ТОВ “Очаг 703” (16,67%). Наразі ж компанія належить лише лише Миколі Вахніну. В досьє ТОВ є і низка судовох справ, здебільшого вони мають господарську форму судочинства. 

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ підписала 70 договорів на суму 415,07 млн гривень та очікується ще 3 договори на суму 15,40 млн гривень. Найбільшим замовником компанії є ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”. Крім того, у листопаді 2019 року КОДА замовляла в цієї фірми реконструкцію водоочисних споруд в Славутичі  за 19,29 млн. гривень та реконструкцію системи водопостачання в Ржищеві за 7 млн гривень. А вже у 2020 році КНП “Консультативно-діагностичний центр” Деснянського району Києва замовив у них капітальний ремонт фасаду своєї будівлі за 11,7 млн гривень. Є на компанію в досьє  і чотири скарги.

Нагадаємо, що в липні всього 5 підрядників отримали можливість проводити ремонти в сотнях постраждалих будинків Ірпеня за державний кошт. Серед допущених до робіт компаній – улюбленці Держмитслужби та Департаменту регіонального розвитку Київської обладміністрації, які роками вигравали у цих установ тендери на сотні мільйонів гривень. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка


* ТОВ “Опитний завод М” (код ЄДРПОУ: 33330969).

** ТОВ  “Науково-виробничий “Центр розвитку технологій” (код ЄДРПОУ: 43240129). 

*** ФОП Д.Р. Коробка (код ЄДРПОУ: 3498709714).

**** ТОВ “Уютспецбуд” (код ЄДРПОУ: 42613505). 

***** ТОВ “Імперіал Строй Компані” (код ЄДРПОУ: 42837509).

****** ТОВ “Ласт Буд Кепітал” (код ЄДРПОУ: 42846508). 

******* ПП “Євробуд” (код ЄДРПОУ: 31342727).

******** ТОВ “Архстройтехнадзор” (код ЄДРПОУ: 41397497).

********* ТОВ “Тетрастрой” (код ЄДРПОУ: 40856650).

********** ТОВ “703 Металообробний завод котельного обладнання” (код ЄДРПОУ: 36476658).

*********** ТОВ “І.Б.К. Девелопмент” (код ЄДРПОУ: 38831585).

Фото: колаж KВ


КиївВлада

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4