Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

В грудні минулого року влада Вишгорода замість традиційної підготовки до новорічно-різдвяних витрат змушена була виділити десятки мільйонів гривень на ліквідацію наслідків війни росії проти України. Протягом минулого місяця нею було зроблено замовлень майже на 66 млн гривен. П’яту частину цих коштів місту довелося спрямувати на генератори, основна частина яких повинна забезпечити роботу котелень. Понад 10 млн гривень з бюджету виділили на ліквідацію наслідків ракетного удару московії по житловому будинку мирного міста, а саме – на ремонтні роботи найбільш постраждалої та пяти прилеглих багатоповерхівок, а також ліцею. Крім цього замовляли ремонти в укриттях двох навчальних закладів, дизпаливо для генераторів та вивезення відходів після ракетного удару. Історія про витрати Вишгорода в останній місяць воєнного 2022 року – шістнадцята частина циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у грудні 2022 року Вишгородська міська рада і підпорядковані їй підприємства та установи уклали за результатами публічних закупівель 441 договір на 65,88 млн гривень.

Найбільші видатки

Левова частку витрачених в грудні коштів з міського бюджету Вишгорода – 13,75 млн гривень – спрямували на закупівлю генераторів. Зокрема, на 11,23 млн гривень закупили три потужних генератори для облаштування котелень № 1, 2 та 3 КП “Вишгородтепломережа” (*), на 1,5 млн гривень – генератори для бойлерних цього ж підприємства. Решта генераторів поставлять для шкіл, закладів дошкільної та позашкільної освіти, соціального управління міськради, будинку культури та стоматологічної поліклініки міста.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другому місці серед витрат Вишгорода минулого місяця – 10,86 млн гривень – проплата за паливо. Половина палива закупило КП “Вишгородтепломережа”, решту – міська рада, медичні та навчальні заклади міста.

Третє місце по величині витрат посів договір ціною 8,31 млн гривень на продовження термомодернізації адмінбудівлі по вул. Кургузова, 9-А, яка згідно з календарним планом робіт повинна завершитися до кінця червня поточного року. Нагадаємо, що початок цих робіт міськрада Вишгорода замовила за 8,79 млн гривень в жовтні 2021 року, однак проплата за виконанні по договору роботи становить 3,44 млн гривень.

Четвертою значною статтею витрат стало замовлення ремонтних робіт в ліцеях Вишгорода на загальну суму 7,12 млн гривень. Згідно з укладеними договорами, вже до кінця грудня 2022 року у Вишгородському ліцеї №1, який знаходиться на вул. Мазепи, 7-А та зазнав пошкоджень внаслідок ракетного удару 23 листопада, за 4,13 млн гривень повинні були замінити вікна та двері, в Академічному ліцеї “Інтелект” за 2,86 млн гривень та Вишгородському ліцеї “Сузір’я” за 137 тис. гривень – капітально відремонтувати вхідні групи тимчасових укриттів.

Читайте: Підвал ліцею у Вишгороді відремонтують за 5 млн гривень

На п’ятому місці – витрата 6,23 млн гривень на ремонтні роботи в багатоквартирних будинках Вишгорода, які постраждали від ракетного удару росії. З цієї суми на 2,17 млн гривень замовили ремонт покрівлі в будинку по вул. Грушевського, 3, ще на 4 млн гривень – заміну вікон та дверей у шести житлових багатоповерхівках – вул. Мазепи 7, вул. Грушевського, 3, 4, 5, 6 та 7. Всі ці роботи, як вказано у звітах про виконання договорів, що опубліковані в Prozorro, були виконані до кінця грудня 2022 року.

Читайте: У Вишгороді замінять вікна у постраждалих внаслідок ракетного обстрілу двох житлових будинках та ліцеї

На решту 19,57 млн гривень були здійснені закупівлі для різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, на 260 тис. гривень закупили канцтоварів, на майже 199 тис. гривень – солодких новорічних подарунків, на 100 тис. – спецодягу для комунальників. 

Найбільші замовники

Протягом грудня на майже 66 млн бюджетних гривень Вишгорода договори укладали 230 замовників. При цьому майже 45 млн гривень було освоєно трьома з них.

На найбільшу суму протягом грудня – 21,55 млн гривень – уклала 60 договорів Вишгородська міська рада. Серед найбільших її замовлень – продовження термомодернізації адмінбудівлі по вул. Кургузова, 9-А та ремонтні роботи в постраждалих від ракетного удару житлових багатоповерхівках. Майже у 180 тис. гривень обійшлися вивезення відходів з майданчика по вул. Шолуденка (біля заводу “Карат”) на сміттєзвалище в смт. Бородянка, що утворилися після руйнування житлових будинків по вул. Грушевського у Вишгороді від ракетного влучання. Також міська рада в останній місяць року серед іншого закупила 150 зимових курток та 15 портативних рацій.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

35 договорів на 17,01 млн гривень в грудні уклало вишгородське КП “Вишгородтепломережа”, яке більшу частину цих коштів витратило на генератори для роботи своїх котлень та бойлерних, а також паливо. Серед витрат КП послуги крана та Камаза, закупівля лічильників тепла, промислового фену та газових пальників.

Срібло по загальній ціні підписаних договорів минулого місяця у КНП “Вишгородська центральна районна лікарня” (**), яке уклало 67 угод на 6,29 млн гривень. Найбільшою витратою місяця стала закупівля природного газу на 2,33 млн гривень. Також лікарня покращила свою матеріальну базу одним педіатричним ліжком, на решту коштів закупили ліків, продуктів харчування на послуги лабораторій.

Найбільші підрядники

Протягом листопада вишгородська влада замовляла роботи, товари та послуги у 172 підрядників. На першому місці по загальній ціні отриманих у Вишгороді минулого місяця підрядів – ТОВ “СПМК Консалтінг” (***). Ця фірма отримала три замовлення на 11,22 млн гривень від КП “Вишгородтепломережа”: на поставку генераторів для роботи котелень та бойлерних підприємства, а також на встановлення на налагодження їх роботи.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “СПМК Консалтінг” зареєстровано в 2014 році у Києві. Розмір статутного капіталу – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Засновник – Андрій Горнічний, директор – Олег Братюк.

За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “СПМК Консалтінг” підписало  49 договорів на суму 36,14 млн гривен. Найбільші свої підряди ця фірма отримала від вишгородських замовників – КП “Вишгородтепломережа”, КНП “Вишгородська центральна районна лікарня” та відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації.

Друге місце у ТОВ “Виробничо-будівельна компанія Воля” (****), яке отримало всього один, але коштовний підряд – від Вишгородської міськради на продовження за 8,31 млн гривень термомодернізації адмінбудівлі по вул. Кургузова, 9-А. До слова, ця ж компанія отримала і перший підряд на виконання цих робіт.

ТОВ “Виробничо-будівельна компанія Воля” зареєстровано в 2016 році у Києві, але останні роки має “прописку” у Василькові Київської області. Розмір статутного капіталу – 200 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник та директор – Леся Побережна.

В результаті участі у публічних закупівлях  ТОВ “Виробничо-будівельна компанія Воля” отримало 103 договори на 62,53 млн гривень. Найбільший замовник – Вишгородська міська рада, від якої фірма отримала два договори на термомодернізацію адмінбудівлі по вул. Кургузова, 9-А.

На третьому місці – ТОВ “Манго-Груп“, з яким КП “Вишгородтепломережа” протягом місяця підписало два договори загальною ціною 5,05 млн гривень. Перший на поставку майже за 5 млн гривень 92590 літрів дизпалива, другий – на надання послуг з приймання (зливу в резервуари нафтобази), зберігання та повернення зі зберігання палива дизпалива за 57 тис. гривень.

ТОВ “Манго-Груп” зареєстровано в 2013 році у Києві. Розмір статутного капіталу – 1 млн гривень. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля пальним. Засновник – Вячеслав Кочмазов, директор – Андрій Шевченко. 

В результаті участі у публічних закупівлях  ТОВ “Виробничо-будівельна компанія Воля” отримало 12 198 замовлень майже на 830 млн гривень. Найбільший замовник – АТ “Укрпошта”, від якого отримано 16 замовлень на понад півмільярда гривень.

Нагадаємо, 23 листопада країна-агресор рф здійснила масований ракетний обстріл України. Внаслідок ракетного влучання у Вишгороді були пошкоджені 4 багатоповерхівки, дитячий садочок і школа. Тоді загинуло 7 людей. 

Читайте: В реанімації померла сьома людина, поранена під час обстрілу Київщини

Голова Вишгородської міськради – Олексій Момот.

КП “Вишгородтепломережа” очолює Олександр Таран,  КНП “Вишгородська центральна районна лікарня” – Наталія Шилан.

* КП “Вишгородтепломережа” (код ЄДРПОУ: 13713569)

** КНП “Вишгородська центральна районна лікарня”  (код ЄДРПОУ: 01994391)

*** ТОВ “СПМК Консалтінг” (код ЄДРПОУ: 39173408)

**** ТОВ “Виробничо-будівельна компанія Воля”  (код ЄДРПОУ: 41039343)

***** ТОВ “Манго-Груп” (код ЄДРПОУ: 39039648)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4