Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Через 1,5 роки після звільнення Гостомеля від загарбницької армії росії основні видатки селища досі стосуються ліквідації наслідків окупації. Протягом жовтня владою цією громади через Prozorro було зроблено замовлень майже на 45 млн гривень, з яких майже третина піде на демонтаж зруйнованих приватних осель. Серед найбільших видатків також ремонти покрівель багатоквартирних будинків, мобільні укриття для двох навчальних закладів в селах Горенка та Озера, а також система оповіщення населення про небезпеки. На що ще витрачалися в Гостомелі в жовтні та хто став найбільшим підрядником – в п’ятдесят другій частині циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у жовтні 2022 року Гостомельська селищна військова адміністрація, відділи селищної ради та місцеві комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 278 договорів на 44,83 млн гривень.

Найбільші видатки

Пріоритетним напрямком гостомельських видатків жовтня став демонтаж житлових будинків, зруйнованих внаслідок військової агресії російської армії. Протягом місяця демонтажних робіт селищна військова адміністрація замовила на загальну суму 12,62 млн гривень. За ці кошти до кінця поточного року планують знести 64 будинки, з яких 42 в Гостомелі, по 11 – в селах Горенка та Озера.

Так, в Гостомелі замовили демонтаж будинків за наступними адресами:

  • вул. Дніпровська, 43-Б;

  • вул. Кулішова, 16, 49, 35-37;

  • вул. Леотовича, 11, 20;

  • вул. Лісна, 19;

  • вул. Миру, 46;

  • вул. Мисливська, 33;

  • вул. Пушкіна, 27, 52;

  • вул. Річна, 7, 88;

  • вул. Садова, 8, 14, 17,  55, 55/1;

  • вул. Свято-Покровська, 3-Д, 18, 56, 64-Б, 83, 85, 101, 112-А, 168, 230, 332-А, 326-А;

  • вул. Сонячна, 45, СТ “Бучанка”;

  • вул. Степова, 8;

  • вул. Центральна, 17, 31, 35;

  • вул. Ярова, 189;

  • пров. Чернинський, 18, 18-А;

  • пров. Сонячний 2, 2-А, 7а/1, 7а/2.

В Горенці демонтуватимуть будинки по вулицям Київській, 146, 237 та 271, Раменській, 59-А, Івана Франка, 48 та 101, Шевченка, 62 та 69-Б, а також у провулку Київському, 11, 41 та 45. В селі Озера демонтаж замовили по вулицям Квітневій, 32,  Маяковського, 18, 22, 46, 48 та 53, Михайлівській, 4, 18 та 27, Партизанській, 28 та 38.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Друге місце серед видатків Гостомеля в жовтні за загальною сумою – 6,26 млн гривень – посіли замовлення капремонтів покрівель п’яти житлових будинків, які зазнали не таких катастрофічних пошкоджень, ніж будинки з попереднього пункту. Ремонтні роботи покрівель замовляло КП “Управління житлово-комунального господарства “Гостомель”, а виконувати їх збираються в Гостомелі за адресами вул. Окружна, 53 та 57, вул. Свято-Покровська, 141, а також в Горенці по вул. Садова, 20-Б та вул. Лісна, 1. Терміном закінчення всіх робіт вказано кінець поточного року.

На третьому місці замовлення селищного відділу освіти чотирьох тимчасових швидкоспоруджувальних укриттів на загальну суму майже 6 млн гривень. Такі споруди цивільного захисту, кожне з яких розраховано на сто чоловік, замовили для дитсадка “Казка” в селі Горенка та гімназії №1 в селі Озера. 

Четверте місце у закупівлі Гостомельською селищною військовою адміністрацією дров для опалення на 4,93 млн гривень. Замовлення передбачає постачання 2,2 тис. метрів кубічних дров за чотирма адресами в Гостомелі, Горенці, Мощуні та Озерах (точні адреси чи назви об’єктів не вказані) до кінця 2023 року.

Закриває п’ятірку найбільших видатків жовтня в Гостомелі придбання і встановлення системи централізованого оповіщення та інформування населення за 2,98 млн гривень. Закупівлю проводила селищна військова адміністрація. Система повинна бути встановлена до 1 грудня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Серед інших видатків Гостомеля також:

  • коригування проєкту будівництва дитячого садку по вул. Остромирська 37-А в Гостомелі за 1,4 млн гривень;

  • виконання фортифікаційних послуг для захисту газо-розподільчих пунктів за 170 тис. гривень;

  • флагшток з прапором за 52 тис. гривень;

  • виправлення технічної помилки в річному плані закупівель КНП “Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги” за 67,5 тис. гривень;

  • осушувач повітря та освіжувач повітря на замовлення відділу освіти селищної ради за 31 тис. гривень.

Минулого місяця у Гостомелі через Prozorro замовлення робили 9 розпорядників коштів. При цьому на більшу половину грошей – на понад 25 млн гривень – договорів уклала Гостомельська селищна військова адміністрація. 

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Найбільші підрядники

Освоювали гостомельські бюджетні замовники майже 45 млн гривень спільно з 94 компаніями та підприємцями. Найбільшим підрядником місяця стало ТОВ “Орнер Профі” (*), з яким було укладено 6 договорів на загальну суму 8,43 млн гривень. Це чотири договори на постачання тимчасових швидкоспоруджувальних укриттів для дитсадка “Казка” в селі Горенка та гімназії №1 в селі Озера, а також два договори на виконання капремонту огорож та споруд в цих закладах освіти.

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Перші 20 компаній та підприємців, які отримали в жовтні у Гостомелі замовлень на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Орнер Профі” зареєстровано у 2017 році у Києві, проте з квітня 2021 році змінило офіційну адресу на Вишгород Київської області. Засновник та керівник – ірпіньчанин Микита Мазуренко.

За даними Сlarity-project, за результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Орнер Профі” уклало 20 договорів на 17,84 млн гривень (включно з жовтневими). Найбільший замовник – відділ освіти Гостомельської селищної ради, яке уклало з компанією 10 договорів на понад 16 млн гривень. Решта замовлень ТОВ “Орнер Профі” дісталося від Гостомельської селищної військової адміністрації та КП “Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”.

Зазначимо, що Микита Мазуренко серед іншого є власником ТОВ “Сан Сістем Девелопмент”, яке виконувало ремонтні роботи у пошкодженому рашистами Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в Лютіжі Вишгородського району. Відновлювальні роботи у центрі вартістю 13,45 млн гривень фінансували донори – Товариство Червоного Хреста в Україні за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста. Як саме обирали цього підрядника, до кінця не зрозуміло, адже замовником був сам центр, тендер оголошував спонсор – Товариство Червоного Хреста в Україні, при цьому через Prozorro така закупівля не проводилася.

Читайте: Стало відомо, хто та за скільки відновлював будівлі реабілітаційного центру в Лютіжі

Нагадаємо, KВ аналізувала видатки Гостомеля також за грудень 2022 року. Основна частина витрат останнього місяця минулого року у селищі зводилася до ліквідації наслідків кривавих подій, що відбувалися там з початку війни. Протягом грудня владою громади було укладено договорів на 41,66 млн гривень, більша половина яких була спрямована на ремонтні роботи постраждалих від військових дій будівель. На решту коштів замовили масштабну реконструкцію системи опалення одного будинку в селі Озера, ремонт електромереж дев’яти будинків в Гостомелі, технічну сіль для посипання доріг, генератори, паливо та ноутбуки. Однак не всі закупівлі пройшли гладко, мало місце розірвання договорів, відтермінування термінів поставки товару та навіть судова тяганина з Держаудитслужбою. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація була утворена після загибелі від рук окупантів селищного голови Юрія Прилипка 21 березня 2022 року. Адміністрацію очолює Сергій Смаль.

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачав Славутич

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Кожанка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

* ТОВ “Орнер Профі” (код ЄДРПОУ: 41536839)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4