Київ майбутнього — це місто комфортної середньої поверхової забудови, – “Інтергал-Буд”

Київ майбутнього — це місто комфортної середньої поверхової забудови, - “Інтергал-Буд”

Київ майбутнього, за баченням експертів “Інтергал-Буд”, – це місто комфортної низько- і середньо-поверхової забудови з відкритими громадськими просторами та безпечним середовищем. Головний фокус має бути спрямований на розвиток якісного громадського транспорту, пішохідної інфраструктури та благоустрою. Архітектура має сприяти соціальним зв’язкам, доступності та поєднуватися з безпекою.

на правах реклами

Про це, як дізналася КВ, розповіли експерти будівельної компанії “Інтергал-Буд” журналістам “NV”. 

“Київ майбутнього — це місто комфортної низько- і середньо-поверхової забудови, зручного громадського транспорту, безпечних та відкритих просторів, а також інклюзивної соціальної політики. Це місто, яке відповідає сучасним викликам і сприяє комфортному життю всіх його мешканців”, – йдеться у повідомленні. 

Як зауважують експерти компанії, місто потребує комплексних змін, спрямованих на вдосконалення міської інфраструктури, транспорту, благоустрою та соціальної інтеграції. Основний фокус має бути направлений на створення міста, зручного для всіх жителів, незалежно від їхніх потреб та соціального статусу

“Якщо говорити про житлову забудову, закриті комплекси поступово втрачатимуть актуальність. Архітектура майбутнього має стимулювати соціальні зв’язки, а не ізоляцію. Оптимальне рішення — гібридні моделі з частково закритими дворами для мешканців і відкритими громадськими просторами для всіх містян. Це дозволяє поєднати безпеку мешканців із доступністю для зовнішніх відвідувачів, що робить територію привабливою і для комерції. Відкриті простори сприятимуть активному громадському життю, залученню різних верств населення та створенню міцніших соціальних зв’язків”, – говорять в компанії.

І додають, що Київ майбутнього потребує якіснішого громадського транспорту, який повинен стати комфортною альтернативою приватним автомобілям. 

“Це не лише зменшить навантаження на дороги, але й покращить екологічну ситуацію. Також варто приділити увагу розвитку пішохідної інфраструктури: збільшенню кількості зон для прогулянок, безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення та створенню середовища, де кожен почуватиметься комфортно”, – йдеться у матеріалі. 

У компанії зауважують, що благоустрій також відіграватиме важливу роль – ландшафтний дизайн, зелені зони, доступ до водойм.

“Усе це сприятиме емоційному благополуччю мешканців. Освітлені, безпечні та доглянуті громадські простори створять умови для дозвілля та спілкування.

Соціальна інклюзія — невід’ємна частина розвитку міста. Інфраструктура має бути адаптована для людей із різними потребами: безбар’єрні входи, ліфти, зручні переходи, доступний транспорт. Інтеграція різних верств населення через відкриті громадські простори, спільні проєкти та ініціативи допоможе створити сильну та згуртовану міську спільноту”, – резюмували в компанії.

Нагадаємо, що в Україні посилюються вимоги до об’єктів цивільного захисту в нових житлових комплексах. Будівельна компанія “Інтергал-Буд” враховує сучасні загрози та адаптує свої проєкти до реалій війни, створюючи посилені конструкції та безпечні простори, а також вивчає міжнародний досвід реалізації захисних споруд.

Читайте: В “Інтергал-Буд” розповіли як змінюється житлова забудова після 2022 року

Фото: сайт компанії

КиївВлада
Вероніка Злацька

Рекомендуємо до перегляду
“Гріхи “Київметробуду”: Нацполіція підозрює експідрядника будівництва метро на Виноградар у фінансуванні РФ
“Гріхи “Київметробуду”: Нацполіція підозрює експідрядника будівництва метро на Виноградар у фінансуванні РФ
09:00 Столичні правоохоронці продовжують розслідувати, як АТ “Київметробуд” в 2018-2023 роках будувало і не побудувало метро на Виноградар. Так, в рамках як мінімум третього…
Справи насущні: скільки та на що у січні 2025-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у січні 2025-го витрачав Київ
09:00 Протягом першого місяця нового року бюджетні замовники столиці оформили угод на 6,63 млрд гривень. Перелік найбільших замовлень у січні 2025-го очолили не будівельні…
Порушення на 348 млн гривень: аудитори КМДА відзвітували про перевірки у 2024 році
Порушення на 348 млн гривень: аудитори КМДА відзвітували про перевірки у 2024 році
09:00 У 2024 році “муніципальні” аудитори здійснили 81 перевірку фінансово-господарської діяльності столичних КП, структурних підрозділів КМДА і РДА і зафіксували при цьому факти порушень…
Banner
QlU7mDx4