Нардеп Столар створив з колегами по ОПЗЖ та “Слугами народу” спільний законопроєкт про гроші сиротам

Нардеп Столар створив з колегами по ОПЗЖ та “Слугами народу” спільний законопроєкт про гроші сиротам

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, спрямований на підтримку випускників навчальних закладів з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Законопроєкт розроблено та зареєстровано групою нардепів від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ), а також депутатом з депгрупи “Довіра” та нардепом з фракції “Слуга Народу”.

Про це KВ дізналась з повідомлення народного депутата Вадима Столара на сторінці у соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як повідомив нардеп, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, спрямований на підтримку випускників навчальних закладів з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами Вадима Столара, законопроєкт був розроблений та зареєстрований спільно з його колегами по фракції від забороненої партії ОПЗЖ Наталією Приходько, Антоніною Славицькою, Олександром Лукашевим, Валерієм Гнатенко, нардепом з депутатської групи “Довіра” Володимиром Арешонковим та народним депутатом з фракції “Слуга Народу” Сергієм Швецом.

“Я виступив співавтором цього документа ще й тому, що вже неодноразово отримував відповідні звернення від громадян. Питання вкрай актуальне, бо дітям після випуску потрібне певне фінансове сприяння, щоб мати час та змогу зорієнтуватися, в якому напрямі рухатися далі”, – заявив Вадим Столар.

Він розповів, що розробленим законопроєктом пропонується всім випускникам з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування протягом 30 днів з моменту завершення навчання бюджетним коштом виплачувати одноразову грошову допомогу в розмірі шести прожиткових мінімумів.

“І обіцяю, що це – не остання наша ініціатива, спрямована на допомогу та захист дітей у воєнний час”, – зазначив одіозний нардеп.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше KВ повідомляла, що народний депутат від “ОПЗЖ” та екс”смотрящій за Києвом” Вадим Столар поїхав з України ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Офіційна версія – щоб поздоровити свою бабусю з її днем народження

У серпні минулого року “Українська правда” опублікувала свідчення того, що найодіозніші постаті українського політичного істеблішменту, що сколотили свої статки на фактичному розкраданні державного й комунального майна, під час повномасштабного вторгнення росії в Україну дружно втекли на свої вілли та у свої маєтки. 

Найбільше скупчення біженців-мільйонерів та біженців-мільярдерів виявлено в Монако та під Ніццею. 

Там пересиджували війну одіозний київський “смотрящий” і забудовник Вадим Столар, ексголова адміністрація президента Віктора Януковича й один з екслідерів “ОПЗЖ” Сергій Льовочкін, брати Суркіси разом зі своїими родинами та багато інших. Частина з них жили то на Лазурному узбережжі Франції, то у Відні, то просто катались на власних яхтах за десятки мільйонів гривень. 

У січні цього року народні депутати від забороненої партії “позиційна платформа – За життя” Вадим Столар та Ігор Абрамович, які від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну проживали на Лазуровому узбережжі, повернулись в Україну.

Читайте: Нардепи від забороненої ОПЗЖ Вадим Столар та Ігор Абрамович повернулись в Україну з-за кордону – ЗМІ

Пізніше журналіст “Української правди” Михайло Ткач повідомив, що Вадим Столар не може виїхати з України. Мовляв, йому заборонено виїзд. Разом з тим, його колега по парламентській групі “Відновлення України” (одна з груп, створених на базі фракції “ОПЗЖ”) Ігор Абрамович все ж залишив Україну.

Читайте: Прикордонники не випускають з України нардепа від “ОПЗЖ” Вадима Столара – Михайло Ткач

Нагадаємо також, що 27 червня минулого стало відомо, що Вадим Столар нібито виходить з будівельного бізнесу в столиці. Через місяць Столар переписав свій медіа-бізнес (телеканали “Типовий Київ”, Odesa.live та Live) на співзасновницю креативних агентств We know how та Badoev ID Ганну Ковальову, яка є засновником та директором БО “БФ “Майбутнє для України” Вадима Столара.

“Його (Вадима Столара, – KВ благодійний фонд допомагає Збройним Силам України і цивільним. А паралельно фірми Столара, які займаються здачею нерухомості та продовжують приносити йому мільйони. Для прикладу – тільки компанія “Передові технології Плюс”, яка здає в оренду приміщення у “Парусі (бізнес-центр на вул. Мечникова в Києві, який Вадим Столар у 2021 році викупив у бізнесмена Вагіфа Алієва, – KВ) після початку повномасштабного вторгнення і до вересня отримала за здачу майна понад 56 млн гривень”, – повідомляла журналістка Bihus.Info Марія Землянська.

В той же час, за спостереженнями KВ, на початку вересня минулого року активізувались будівельні бізнеса структури Вадима Столара, в тому числі ті, де, за даними KВ, раніше партнером Столара був Віктор Медведчук. Втім, доля Медведчука в будівельному бізнесі Столара перейшла комусь іншому, не виключено, що комусь з владних персон або афільованих з ними громадян. Але вже наприкінці року стало очевидно, що з активізацією будівельного бізнесу нічого не склалось.

Нагадаємо, що Столар де-факто контролює, як мінімум, чотири столичні компанії-девелопера: “BudCapital”, “IB Alliance”, “bUd development” та “ENSO” (у пресслужбі останньої компанії прямо заперечували причетність Столара до неї, – KВ). 

Деякі джерела KВ казали восени минулого року, що Столарр нібито мав намір позбавитись мандату парламентарія водночас намагаючись відновити свій вплив на процесі в Києві. Не виключено, що саме через це Вадим Столар приїхав в Україну. Вочевидь, що ані з позбавленням мандату, ані з відновленням впливу на столичне життя в нього нічого не склалось так само, як з будівельним бізнесом.

Нагадаємо, напередодні приїзду в Київ Вадима Столара та Ігоря Абрамовича, 11 січня, Президент Володимир Зеленський позбавив українського громадянства їхніх колег-парламентарів по “ОПЗЖ” Віктора Медведчука, Тараса Козака і Рената Кузьміна, а також екснардепа Андрія Деркача, якого підозрюють в роботі на російські спецслужби.

13 січня Вадим Столар та Ігор Абрамович проголосували за позбавлення мандатів цих вже експарламентарів і власника російського паспорта Андрія Аксьонова, що дало підстави для підозр про якусь домовленість з владою цих нардепів від “ОПЗЖ”

Водночас досі не внесено в порядок денний урядовий законопроєкт №7476 про позбавлення мандатів всіх депутатів місцевих рад, обраних від заборонених партій, а також проєкт постановиВР №7694 про позбавлення мандатів всіх парламентарів, обраних від забороненої “ОПЗЖ”. Звернення парламентарів до спікера ВР Руслана Стефанчука про внесення цих законопроєктів до порядку денного тиждень тому набрало необхідні 150 підписів.

Гальмування процесу, в тому числі, криється в позиції голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк, яка відверто лобіює інтереси “ОПЗЖ” і великих забудовників, більшість яких є членами Конфедерації будівельників України (КБУ). Секретар профільного комітету – віцепрезидент КБУ Дмитро Ісаєнко, обраний до Ради від “ОПЗЖ” за т.зв. квотою “Медведчука-Столара”.

Читайте: Чому в ВР та місцевих радах досі сидять депутати від “ОПЗЖ”? Треба запитати у очільника “Слуги народу”

Олену Шуляк в гальмуванні позбавлення мандатів нардепів від “ОПЗЖ”, за інформацією KВ, підтримує голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Крім того, 14 січня необхідні 25 тис. голосів зібрала ще одна петиція до Президента №22/175552-еп, підписанти якої просять Володимира Зеленського звернутись до ВР з проханням розглянути проєкт постанови ВР №7694, урядовий законопроєкт №7476 і альтернативні законопроєкти. 

Читайте: Петиція про позбавлення мандатів депутатів від ОПЗЖ очікує на розгляд президента

У лютому цього року Верховна Рада (ВР) підтримала три постанови про дострокове припинення повноважень народних депутатів, обраних від нині забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”), Наталії Королевської та її чоловіка Юрія Солода, а також Олега Волошина. Раніше Королевська та Солод написали заяви про складання повноважень народного депутата, а Волошину у лютому була вручена підозра у державній зраді. 

Читайте: Рада позбавила депутатських мандатів Королевську, Солода та Волошина

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4