Славутич за 8,6 млн гривень відремонтує міські резервуари чистої води

Славутич за 8,6 млн гривень відремонтує міські резервуари чистої води

Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області планує капітально відремонтувати два резервуари чистої води. Загальна вартість проєкту становить понад 8,6 млн гривень, більшу частину яких профінансують за кошти держсубвенції.

Про це КВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Як дізналася “КиївВлада” з аналізу тендерної документації, у Славутичі планують провести масштабний капітальний ремонт двох резервуарів чистої води розміром 36,0х30,0 метрів кожен. Проєкт із загальним бюджетом 8 млн 673 тис.476 гривень фінансується переважно коштом субвенції державного бюджету в межах Програми відновлення України (позика Європейського інвестиційного банку — 6,76 млн грн) за умови співфінансування з місцевого бюджету громади (1,9 млн грн). Аукціон заплановано на 20 квітня.

Технічне завдання передбачає комплексне оновлення конструкцій до кінця 2026 року. Зовнішні роботи включають розробку понад 3000 кубометрів ґрунту для оголення стін, повне очищення поверхонь гідроструменевим апаратом та влаштування нової вертикальної гідроізоляції з використанням бітумно-каучукової мастики й мембран. Внутрішня частина резервуарів площею 8000 кв. м пройде антисептичну обробку від плісняви та грибка, після чого буде нанесено багатошарову полімерцементну гідроізоляцію сумішшю «Гідростоп».

Особливу увагу приділено зміцненню споруд: підрядник має виготовити арматурні каркаси для посилення колон та влаштувати нову монолітну залізобетонну плиту, використавши понад 120 кубометрів бетону та близько 10 тонн арматурної сталі різних класів. Умови оплати передбачають виплату 30% авансу та остаточний розрахунок за виконані роботи протягом 45 календарних днів.

Про те, що Київ та Київщина купували минулого тижня дивіться у відео КВ

Раніше КВ повідомила, що Управління ЖКГ (м. Славутич) оголосило тендер. Шукають постачальника для придбання теплої води містянам.

Читайте: Славутич заплатить 3,8 млн гривень за постачання гарячої води містянам

Фото: Prom

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
12:00 Як повернути життя на Андріївський узвіз та відродити його роль мистецького серця Києва. Які таємниці приховує Замкова гора і як її можна перетворити…
Справи насущні: скільки та на що у травні 2026-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у травні 2026-го витрачав Київ
09:00 Упродовж травня київські бюджетні замовники уклали договорів сумарно на 7 млрд гривень, що на понад мільярд більше цього показника за попередній місяць. Вже…