Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

Протягом березня селищна влада Ставища зробила через публічні закупівлі замовлень на 10,5 млн гривень. Найбiльша увага минулого місяця в селищі була до поповнення автопарку громади: третину місячних витрат спрямували на закупівлю шкільного автобусу, а половину –  на закупівлю сміттєвозу, який, до слова, повинна поставити компанія чинного депутата Полтавської облдержадміністрації. Значними були видатки на тепло для Краєзнавчого музею в Ставищі, а також двох бібліотек та двох будинків культури в селах громади. Серед іншого селищна рада вирішила привести в порядок містобудівну документацію села Сніжки, замовивши розробку його генплану. Про це в історії про витрати селища Ставище Білоцерківського району у березні, яка є двадцять четвертою частиною циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у березні 2023 року Ставищенська селищна рада та підпорядковані їй підприємства уклали за результатами публічних закупівель 83 договори на 10,51 млн гривень.

Найбільші видатки

Майже половина березневих видатків Ставища – 4,99 млн гривень – становить закупівля сміттєвозу з боковим завантаженням АТ-7052 на шасі Shacman SX3258DT464. За умовами закупівлі, поставити його повинно ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” (*) до 30 червня поточного року за адресою Ставищенського житлово-комунальне підприємства (ул. Сергія Цимбала, 48-А), через яке провели вказане замовлення.

Читайте: Ставище хоче придбати сміттєвоз за 5 млн гривень

Майже третину освоєних в березні коштів спрямували на закупівлю за 2,94 млн гривень селищним Відділом освіти шкільного автобусу Ataman D093S2, який призначено для перевезення 31 учня. Транспортний засіб повинен бути поставлений ТОВ “Люмікар” (*) за адресою відділу (вул. Сергія Цимбала, 44 у Ставищі) до 1 травня поточного року. Для потреб якого саме освітнього закладу закуповують автобус – в опублікованих документах не вказано.

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

На фото: шкільний автобус Ataman D093S2 

Читайте: Ставище готове витратити майже 3 млн гривень на шкільний автобус

На третьому місці серед видатків Ставища у березні замовлення селищного Відділу культури молоді та спорту на 770,28 тис. гривень теплової енергії на 2023 рік для п’яти закладів – публічної бібліотеки та Краєзнавчого музею в Ставищі, будинку культури та бібліотеки в селі Іванівка, а також будинку культури в селі Кривець.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Четверте місце у видатків селищної ради в розмірі майже 500,8 тис. гривень на розробку містобудівної документації, а саме генерального плану села Сніжки. За вказані кошти протягом поточного року повинен бути розроблений проект генплану, його стратегічна оцінка, а також оновлена топографо-геодезична зйомка.

296,47 тис. гривень у березні становили витрати на продукти харчування – хлібопродукти, м’ясо, рибу та овочі і фрукти, які зайняли п’яте місце серед ТОП-статей видатків у Ставищі. На більшу частину цих коштів – 295,07 тис. гривень – замовлень здійснив селищний Відділ освіти, на решту 1,4 тис. гривень комунальний заклад “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Серед менш значних закупівель Ставища – замовлення поточного ремонту приміщень адмінбудинку Ставищенської селищної ради, що по вул. Сергія Цимбала, 35/1. Згідно із замовленням ради, роботи повинні бути до кінця травня 2023 року за 199,37 тис. гривень. Що саме за ці кошти ремонтуватимуть – невідомо, адже відповідний договір в системі Prozorro не опублікований.

Крім цього, кошти спрямовували на замовлення медогляду військовозобов’язаних (64,85 тис. гривень), відшкодування витрат на поховання одиноких громадян, людей без певного місця проживання та які загинули під час виконання воєнної служби (50,7 тис. гривень), а також квіти (36 тис. гривень) та апарат для вимірювання рівня глюкози в крові (32,87 тис. гривень).

Найбільші замовники

Протягом березня договори за результатами публічних закупівель в Ставищі підписували 7 замовників. Однак левову частку угод підписали два з них – Ставищенське житлово-комунальне підприємство та селищний Відділ освіти.

Так, саме Ставищенське житлово-комунальне підприємство провело найбільшу березневу закупівлю Ставища – сміттєвоза за 4,99 млн гривень. Освітнім відділом було підписано договорів на 3,57 млн гривень, поміж яких найбільше виділяється угода на закупівлю шкільного автобусу за 2,94 млн гривень. Решту коштів відділ спрямував на продукти харчування для закладів освіти, будматеріали, дрова, очищення каналізації, ремонт мереж електропостачання шести освітніх закладів, а також дистанційний семінар на тему щозмінних медоглядів водіїв транспортних засобів.

До слова, селищна рада Ставища як окрема юрособа уклала у березні договорів на 855,7 тис. гривень гривень. З цих коштів на півмільйона гривень замовили розробку генплану села Сніжки, на решту коштів закупили, зокрема, квіти, папки, а також замовили медогляд для військовозобов’язаних та публікацію рішення про затвердження звіту про виконання бюджету Ставищенської селищної ради за 2022 рік.

Решта чотири замовники Ставища (КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, КЗ “Територіальний центр соцобслуговування (надання соцпослуг) та селищні Відділ соцзахисту та соцзабезпечення населення та Відділ культури, молоді та спорту) підписали сумарно договорів на трохи більше мільйона гривень.

Найбільші підрядники

Освоювала ставищенська влада в березні 10,51 млн гривень разом з 37 підрядниками. Лідерство за ціною отриманих підрядів здобули ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” та ТОВ “Люмікар”, яким дісталися найкоштовніші підряди на постачання сміттєвозу за 4,99 млн гривень та автобусу за 2,94 млн гривень. Сумарно ці дві компанії отримали 7,94 млн гривень, що становить 75% всіх березневих видатків селища. 

До слова, закупівлю сміттєвозу та автобусу провели через “відкриті торги за спрощеною процедурою”. Нагадаємо, що у разі подання для участі у такій закупівлі однієї пропозиції, вона відразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у звичайних відкритих торгах. Для участі у обох закупівлях пропозиції подали тільки по одній компанії, з якими замовники безперешкодно уклали договори.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” зареєстровано в 1999 році в Кременчуку Полтавської області. Статутний капітал складає 0 тис. гривень. Основний вид діяльності – виробництво автотранспортних засобів. Засновник та керівник – Микола Корецький, який є депутатом Полтавської обласної ради від ВО “Батьківщина”.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” отримало 365 договорів підрядів на 885,11 млн гривень. Найбільше підрядів фірмі дісталося в Кременчуці, де вона зареєстрована. Від ставищенської влади нинішній договір на постачання сміттєвозу – перший досвід співпраці. 

ТОВ “Люмікар” зареєстровано в 2019 році в Києві. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Засновник та керівник – Олексій Генін.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Люмікар” підписало 48 договорів на 336,55 млн грн млн гривень. Найбільшим замовником фірми є Департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, з якою підписано 2 договори на поставку шкільних автобусів на загальну вартість 58,6 млн гривень. Від влади Ставища фірма також отримує замовлення вперше.

Селищний голова Ставища Леонід Джужик.

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

* ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” (код ЄДРПОУ: 30481196)

** ТОВ “Люмікар” (код ЄДРПОУ: 43304758) 

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4