Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Немішаєве

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Немішаєве

В останній місяць 2023 року загальна сума замовлень немішаївської селищної влади сягнула 58 млн гривень. Більше 90% цих коштів спрямували на будівництво укриттів в двох ліцеях громади – Микулицького та Клавдіївського. Замовили зведення захисних споруд у ТОВ “ЗЖ Київ”, яке є новачком у отриманні бюджетних замовлень, та ТОВ “Міське будівництво”, яке колись належало депутату Донецької міськради від Партії регіонів. Зазначимо, що вказані договори на зведення укриттів є найкоштовнішими замовленнями Немішаєвого за весь минулий рік.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у грудні 2023 року Немішаївська селищна рада та підпорядковані їй комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 88 договорів на 58,01 млн гривень.

Найбільші замовлення

Найкоштовнішими замовленнями грудня стало будівництво укриттів на території двох ліцеїв громади – Микулицького ліцею (вул. Яковенка, 10 в селі Микуличі) та Клавдіївського ліцею імені Олександра Рибалка (вул. Франка, 9, селище Клавдієво-Тарасове). Сумарно на ці роботи спрямовують 52,59 млн гривень. Згідно з відповідними договорами, які уклав Відділ освіти Немішаївської селищної ради, в навчальних закладах побудують укриття, які облаштують водопроводом, каналізацією, вентиляцією, опаленням, протипожежним захистом, інтернетом, а також заплановано благоустрій прилеглої території.

Читайте: Микулицький ліцей за 25 млн гривень збираються облаштувати власним укриттям

За решту 5,42 млн гривень минулого місяця в Немішаєвому замовили, зокрема:

  • 65 металопластикових вікон за 1,55 млн гривень на замовлення КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”;

  • капремонт віконних прорізів та монтаж пандусу в Клавдіївському ліцеї імені Олексадра Рибалка майже за 298 тис. гривень;

  • 999 наборів новорічних солодощів за 99,9 тис. гривень;

  • 7 жіночих костюмів для виступів за 56 тис. гривень;

  • стерилізацію безпритульних собак та котів за 50 тис. гривень;

  • тюлі та карнизи за 49,13 млн гривень, а також ноутбук за 21,5 тис. гривень на замовлення виконкому Немішаївської селищної ради.

  • 3 швейні машинки за 18,5 тис. гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначимо, що договори на будівництво захисних споруд цивільного захисту в Клавдіївському та Микулицькому ліцеях стали найкоштовнішими договорами в Немішаївській громаді за весь 2023 рік.

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало НемішаєвеГолова Немішаївської селищної громади Петро Перевозник в коментарі KВ зазначив, що така на перший погляд значна вартість будівництва укриттів в Микулицькому та Клавдіївському ліцеях зумовлена насамперед високими вимогами до якості цих захисних споруд.

Зараз такий страшний час, війна. Ми розуміємо, що наш фронт – це забезпечення  безпекової частини, насамперед, для діток. Тут якість – на першому місці, тому і ціна відповідна. Адже це укриття не на день, не на два і не на рік. Відділ освіти прописав такі вимоги до будівництва, щоб ці споруди слугували роками. Обрання підрядників – теж надважливий аспект, щоб не зайшла компанія-одноденка, яка понабирає субпідрядників. Є тендерна процедура, яку ми проводимо та обов’язкові умови, яких дотрималися переможці торгів.

Кошти на будівництво укриттів нам виділила обласна адміністрація, а проголосувала за відповідне рішення Київоблрада. Для нас важливо забрати ці кошти, освоїти їх, зробивши велику справу. Ми деокупована територія, хоча у нас не такі катастрофічні руйнування, як в Бучі, Ірпені та Гостомелі, але ми теж відновлюємося і працюємо на розвиток”, – розповів голова Немішаївської громади.

Найбільші замовники та підрядники

Минулого місяця у Немішаєвому через Prozorro замовлення робили 4 розпорядники коштів. На найбільшу суму – 53,88 млн гривень договорів уклав Відділ освіти Немішаївської селищної ради, який, зокрема, виступав замовником будівництва укриттів на території Микулицького та Клавдіївського ліцеїв.

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Немішаєве

Протягом грудня немішаївська селищна влада робила через Prozorro замовлення у 56 компаній і підприємців. Найбільші замовлення дісталися ТОВ “ЗЖ Київ” (*) – на будівництво укриття Клавдіївського ліцею за 28,44 млн гривень, та ТОВ “Міське будівництво” (**) – на будівництво укриття Микулицького ліцею за 24,14 млн гривень.

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Немішаєве

Перші 20 компаній та підприємців, які отримали минулого місяця у Немішаєвому замовлень на найбільші суми

Зазначимо, що в тендері на будівництво захисної споруди в ліцеї села Клавдієво-Тарасове більш вигідну за ціною пропозицію конкурента – ТОВ “Смарт Універсал Груп” – відхилили через невідповідність тендерним умовам. Ця компанія готова була виконати ті самі роботи на 1,8 млн гривень дешевше, ніж ТОВ “ЗЖ Київ”.

Ця закупівля також супроводжувалися численними зверненнями потенційних учасників з приводу уточнення тендерних умов та проханнями внести зміни до них. Врешті Держаудитслужба оголосила моніторинг вказаного тендеру, за результатами якого попросила у замовника уточнити, якими документами обгрунтовані технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, а також визначено його очікувану вартість. Станом на 2 січня 2024 року відповідь замовника в системі Prozorro ще не опублікована.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “ЗЖ Київ” зареєстровано в 2013 році в Києві, а з травня 2023 року фірма має “прописку” в селі Білогородка Бучанського району Київщини. Засновник – Микола Костюченко, директор – Александр Курочка. 

За даними Clarity Project, ТОВ “ЗЖ Київ” почало приймати участь в публічних закупівлях в липні 2023 року, і з того часу встигло підписати 7 договорів на загальну суму понад 185,79 млн гривень. Найбільший замовник компанії – виконком Ірпінської міськради, який замовляв у неї капремонт пошкоджених внаслідок військової агресії росії житлових будинків.

ТОВ “Міське будівництво” зареєстровано в 1998 році в Донецьку, з 2014 року змінило реєстрацію на столицю. Засновниками є Олександр Воловенко, Ілля (директор) та Андрій Дʼяченки. Зазначимо, що до 2019 року співвласником фірми був Іван Гветадзе, який в 2010 року був обраний депутатом Донецької міськради від Партії Регіонів.

ТОВ “Міське будівництво” в результаті участі в публічних закупівлях отримало 89 замовлень загальною вартістю понад 703 млн гривень. Найбільший замовник – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області, яке укладало з фірмою угоди на проведення капремонту житлових будинків після потрапляння в них боєприпасів.

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Немішаївській громаді

Раніше KВ повідомляла, що на початку 2023 року голова Немішаївської селищної громади Петро Перевозник (на колажі) прогнозував збільшення рівня надходження податків до бюджету у порівнянні з 2022 роком. Однак він зазначав, що до досягнення довоєнних показників ще далеко. За його даними, станом на початок минулого року громада працювала приблизно на 78%, а щоб була стабільність, необхідно 105%. Він наголошував, що пріоритетним напрямом в 2023 році буде облаштування укриттів в навчальних закладах.

Читайте: Немішаївська громада зосередиться на облаштуванні укриттів, – голова Перевозник

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

 Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачав Славутич

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Кожанка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачало Рокитне

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачала Березань

* ТОВ “ЗЖ Київ” (КОД ЄДРПОУ: 38747797)

** ТОВ “Міське будівництво” (КОД ЄДРПОУ: 23979469)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Banner
QlU7mDx4