Стратегічні об’єкти мають залишитися в комунальній власності Білоцерківської ОТГ, – член ВО “Свобода” Богдан Пущак

Стратегічні об’єкти мають залишитися в комунальній власності Білоцерківської ОТГ, - член ВО “Свобода” Богдан Пущак

Більша частина комунального майна Білої Церкви нині перебуває у приватних руках. Це, у свою чергу, переросло у низку життєвих проблем для міста. Жителі страждають від високих тарифів на водопостачання, на неякісні послуги перевізників, а об’єкти культури і зовсім занепадають від браку фінансових ресурсів.

Про це KV розповів в інтерв’ю кандидату депутати Білоцерківської ОТГ від ВО “Свобода” Богдан Пущак.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Загалом він розповів, що Біла Церква давно має проблеми із якісним водопостачанням, а тарифи на воду сьогодні – одні з найвищих на Київщині.

Особисто я живу в Білій Церкві і знаю про постійні проблеми містян із водою. “Свобода” завжди стояла на позиції, що стратегічні об’єкти мають залишатися в комунальній власності громади. Усім відомо, підприємством “Білоцерківвода” нині керує не місто й саме тому, і результат такої діяльності непозитивний. Нині коригувати ціну на воду чи вплинути на ці процеси місто не може, оскільки це приватна власність”, – розповів він.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

І додав, що приклад передачі стратегічного підприємства в приватні руки не дало Білій Церкві належного результату. Тому, на його думку, підприємство необхідно повернути місту і навести там лад. 

“І тут питання не не лише в тарифікації, а й у якості води. Така ж аналогічна проблема і з перевізниками в місті. В Івано-Франківську мер-свободівець за п’ять років повністю оновив транспортний парк міста та встановив сучасні зупинкові комплекси. І це показник ставлення влади до жителів міста”, – зауважив він.

До прикладу, він також навів заклади культури міста – відомий усім на масиві Леваневського палац культури “Росава” й палац культури “Білоцерківмаз”. Обидві установи наразі не підпорядковані місту – це власність тих чи інших приватних структур.

З року в рік ми стоїмо на місці й комунальні установи мають серйозний дефіцит із фінансуванням, дохідною частиною. Хоча я завжди наголошую на тому, що будь-яка комунальна установа, і навіть у сфері культури, може самостійно непогано заробляти, якщо випускати якісний, конкурентний творчий продукт. Для цього має бути розроблена перспективна програма розвитку, мінімум на п’ять років”, – резюмував Пущак. 

Нагадаємо, в Україні галузь культури вкрай потребує покращення умов і технічної модернізації закладів. У той час, як європейські країни інтенсивно розвиваються, українська культура все ще керується  застарілими радянськими принципами. ВО “Свобода” Білоцерківщини наголошує: культура – це поштовх для розвитку туризму та залучення інвестицій, особливо, коли це стосується великого та сучасного міста.

Читайте: “Свобода” дає поштовх розвитку культури в Білій Церкві, – свободівець Богдан Пущак

Фото: KV

КиевVласть

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4